این پست در ساعت ۱۱:۵۶ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۹/۲۵ ارسال شده است


photo_2017-12-16_23-42-06

باشگاه ملوان از رسانه ملی و استانی توقع حمایت و اطلاع رسانی صادقانه را دارد/ با تمام این مسائل همه بدانند جایگاه ملوان لیگ یک و میانه های جدول نیست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، دکتر مهران نصیری سرپرست باشگاه ملوان درباره عدم پخش زنده چند دیدار اخیر تیم ملوان جهت شفاف سازی مقوله پخش تلویزیونی به هواداران عاشق ملوان گفت : اکنون که باشگاه ملوان روزگار سختی را سپری میکند و در ایجاد شرایطی حداقل برای ادامه حیات خود با مشکلات عدیده ای مواجه است، انصاف نیست این چنین مورد بی مهری قرار بگیرد.
از زمانی که ملوان به لیگ یک سقوط کرده همواره برای هر بازی مبلغ سه میلیون و دویست و هفتاد هزار تومان به صداسیمای گیلان پرداخت نموده است تا بازی های داخل انزلی را جهت رفاه حال هواداران ملوانی که در اقصی نقاط کشور هستند بصورت زنده پخش نمایند.
سرپرست باشگاه ملوان در ادامه گفت: پس از استعفای دکتر دنیامالی و ایجاد مشکلات مالی برای باشگاه ملوان دیگر نتوانستیم مبلغ مذکور را پرداخت کنیم و متاسفانه تعدادی از بازیهای داخل خانه پخش زنده نشد. بنابراین تا مادامی که هزینه را پرداخت کردیم پخش زنده صورت گرفت. در شرایط ایجاد شده جهت ادامه پخش بازی های خانگی چاره ای جز درخواست کمک از صدا و سیمای گیلان در این شرایط بحرانی نداشتیم. در این راستا نامه ای به مدیرکل محترم صدا و سیمای استان گیلان ارسال کردیم (که سوابق آن موجود است) و مقرر شد پیگیری ها از جانب باشگاه ملوان و مساعدت از سوی صدا و سیما انجام شود.
در واقع باشگاه ملوان نسبت به عدم پخش تلویزیونی بی تفاوت نبوده و همواره موضوع را به عنوان دغدغه ای مهم دنبال نموده است. متاسفانه دوستان جوری عنوان میکنند که انگار کاری انجام نشده و باشگاه ملوان نسبت به این موضوع عکس العملی نشان نداده است.
وی در ادامه افزود: باشگاه ملوان یکی از بزرگترین باشگاه های ایران است که در حال حاضر متاسفانه شرایط خوبی را سپری نمیکند. نمیخواهم سایر مسائل و کاستی های باشگاه را کتمان کنم اما در مسائل مالی نیازمند حداقل ها هستیم. در این برهه حساس و بلاتکلیف مالی پانصد میلیون تومان تاوان زوران را دادیم؛ این مبلغ بخشی از مشکلاتمان را حل میکرد که متاسفانه صرف اشتباهات گذشته شد. در هرصورت شدیدا به دنبال تامین منابع مالی و همچنین ایجاد ثبات در مالکیت باشگاه هستیم.
با تمام این مسائل همه بدانند جایگاه ملوان لیگ یک و میانه های جدول نیست. روزی خواهد رسید که قوی سپید در آسمان فوتبال ایران مجددا با غرور و افتخار پرواز خواهد کرد. میدانیم هواداران روزگار سختی را همچون تمامی عوامل باشگاه میگذرانند و بابت این موضوع از تمام آنها عذرخواهی میکنم. لذا به آینده امیدوار باشند تا اتفاقات خوبی برای ملوان رخ دهد؛ جهت بهبود وضعیت ملوان به کمک همه ی مردم انزلی نیازمندیم تا هر کس با حمایت خود باری کوچک را از روی دوش این قوی زخمی بردارد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی