این پست در ساعت ۸:۱۷ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۸/۱۵ ارسال شده است


photo_2017-11-06_20-15-18

سرپرست باشگاه ملوان گفت: دکتر دنیامالی همه هزینه های این تیم را در دو سال و نیم گذشته متقبل شد/ همه مسئولین به دنبال بازگشت ایشان هستند.

✅به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، دکتر مهران نصیری، سرپرست باشگاه ملوان عصر روز گذشته(۱۴آبان) در مورد اتفاقات اخیر پیرامون باشگاه ملوان در نشست خبری گفت :

وقتی خبر استعفا دکتر دنیامالی منتشر شد، سردرگمی همه عوامل باشگاه و هواداران ملوان را در بر گرفت. دکتر دنیامالی تاکید کردند که باشگاه باید با قدرت به کار خود ادامه دهد و کسی نباید در انجام کار خود کوتاهی نماید.

با توجه به این اتفاقات به مسئولین شهری اعلام کمک کردیم تا تیم متضرر نشود. از تمامی مسئولین شهری که تصمیم گیرنده هستند خواهش کردم این قضیه را مدیریت کنند تا مشکلات حل شود.

خوشبختانه تمامی مسئولین شهری با طرز تفکرات مختلف اعتقاد داشتند این اتفاق نباید صورت پذیرد و هیات مدیره با قدرت به کار خود ادامه دهد و همه سعی کنیم این وحدت و انسجام حفظ شود و تا جایی که امکان دارد آقای دنیامالی را برگردانیم.

دکتر دنیا مالی در دو سال و نیم گذشته تنها یار و یاور ملوان از نظر مالی بودند و همه هزینه های این تیم را پرداخت کردند.

شما اصحاب رسانه نمایندگان مردم هستید ، سعی کنید انسجام تیم و شهر را حفظ کنید و از تیم حمایت کنید. در طول این سال ها حدود ۲۰۰ بازیکن به ملوان آمده و رفته اند اما چیزی که مانده نام بزرگ ملوان است.

در مورد ملوان خواهشی که از مسئولین شهری کردم ، بخاطر منافع ملوان همه بیاییم دست به دست هم بدهیم.به نظرم بهترین و خجسته ترین کار ممکن برای فوتبال شهر اتحاد است.

بخشی از این وحدت بر میگردد به مسئولین شهری که همگی هدفشان را یکی کنند و مردم و رسانه ها این اتفاقات را میبینند و همه سعی میکنند این رویه را پیگیری کنند.

ما باید تمام تلاشمان را انجام دهیم حتی اگر اختلاف نظر داشته باشیم کنار هم بنشینیم و تعامل داشته باشیم.

سرپرست باشگاه ملوان در ادامه گفت: از زمانی رده های پایه ملوان شکل آکادمیک به خود گرفت، استارتی در پایه های ملوان زده شد و آمدیم یک رویه ای که از سال های بسیار قبل بود را تغییر دادیم و انشالله در سالهای آینده از خروجی های این رویه بیشتر خواهید دید.

اگر این بازیکنانی که در تیم های پایه و بزرگسال داریم و این سوال که چرا از بازیکنان بومی استفاده نمی شود باید به چند سال قبل برگردیم. در آخرین جلسه هیات مدیره مطرح شد که ما ۸۰ درصد تیم های پایه خود را با هر کیفیتی از بازیکنان انزلیچی تشکیل دهیم تا به مکتب خود برگردیم.

ملوان به خاطر فشار های وارده سکته نکرده و از بین نرفته، ملوان سرطان گرفته و باید با داروهای لازم آن را درمان کنیم.

موضوعی که آقای احمدی فرد فرمودند کاملا صحیح است ، مشکل ما از زمانی شروع شد که نیروی دریایی واقعا توان ورود به باشگاه حرفه ای را نداشت و خود نیروی دریایی هم این موضوع را اعلام کرد که فقط میتواند اتوبوس ، زمین تمرین و امکانات تمرینی را در خدمت بگذارد و با توجه به این اتفاقات ملوان کم کم رو به زوال رفت و ما زیرساخت حرفه ای نداشتیم ؛ چون ما افرادی نداشتیم که حرفه ای کار کنند.

مشکلات زیادی وجود دارد از جمله بحث زوران ، بحث فساد اخلاقی که پای آبروی شهرمان وسط است.

آقای دنیامالی بسیار زحمت کشیدند.ببینید چه کسی این فساد را که سال ها در فوتبال انزلی وجود داشته را بیان کرده است. روزی که در حسن رود معارفه شدم خود آقای دنیامالی این مسئله را در میان گذاشتند ، البته دوستان رسانه ای هم کمک کردند و از این بابت بسیار خوشحالیم.

بحث منطقه آزاد انزلی نیازمند به مصوبه هیات دولت است. بهترین و خجسته ترین اتفاق برای انزلی این است که ملوان زیر نظر منطقه آزاد باشد.در تلاش هستیم که برای اسپانسری با منطقه آزاد انزلی درایت و رایزنی کنیم.آقای خسته بند و دنیامالی پیگیر این مسئله هستند.

در خصوص خودگردانی تیم های پایه توسط والدین بازیکنان اصلا وجود ندارد. در بحث پایه ها ما مشکل داریم. برای فرستادن تیم امید پول قرض گرفتیم و بنده چک شخصی خودم را دادم.

در بحث سکوها تا ۵ ردیف اول طبق نظر کارشناس دادگستری قابل استفاده است و پیگیری های لازم را انجام داده ایم ولی موفق به بازکردن سکوها نشدیم چون شورای تامین استان سکوهارا بلا استفاده اعلام کرده و خود شورای تامین باید اجازه ی استفاده از سکوها را بدهد.

من تمام تلاشم را انجام میدهم که جناب آقای دنیامالی برگردد. خودم نبود ایشان را در طی این چند روز حس میکنم.

در بحث شورای شهر و شهرداری بنده با آقای احمدی فرد ارتباط خوبی دارم و هیچ بحث جدی بین ما نیست و تعامل بسیار خوبی با هم خواهیم داشت.

شهرداری و شورای شهر نمی توانند مالک تیم بشوند. این مصوبه شهرداری های کشور است.مگر این که به جذب اسپانسر کمک کنند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی