این پست در ساعت ۷:۱۵ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۸/۱۰ ارسال شده است


photo_2017-11-01_19-07-31

نادر دست نشان سرمربی تیم ملوان بندرانزلی ابراز امیدواری کرد تا تیمش در پایان فصل به لیگ برتر صعود کند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، نادر دست نشان پس از کسب پیروزی ۲ بر صفر مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری بعد از بازی گفت: تماشاگران ما در این دیدار ثابت کردند که خیلی باشعور هستند و مثل همیشه انرژی زیادی به ما دادند. این برد را تقدیم صبر و تشویق بی وقفه آنها میکنیم. شاید در هفته گذشته نتوانستیم آنها را خوشحال کنیم ولی هدف اصلی ما صعود به لیگ برتر است و این برای ما از هر چیزی مهمتر است.
وی ادامه می دهد: دو تیم فوتبال خیلی خوبی از هر لحاظ انجام دادند؛ ولی فکر می کنم بچه های ما باهوش عمل کردند و موقعیت خاصی را به حریف ندادیم. دروازه بان ما بدون دایو این بازی را تمام کرد. ۹۰ دقیقه هم ما و هم تیم ماشین سازی فوتبال رو به جلویی ارائه دادیم و اگرچه ۱۰ نفره شدیم؛ ولی بازی را کنترل کردیم و این پیروزی را به هواداران تیم تبریک می گویم.
دست نشان که تا دقیقه ۸۵ اقدام به تعویض نکرده بود، در این خصوص عنوان کرد: بچه ها خیلی خوب کار کردند و نیازی به تعویض نبود وقتی هم که تعویض کردیم دو بازیکن جوان و انزلیچی که از سرمایه های این باشگاه هستند به میدان آوردیم.
سرمربی تیم ملوان در مورد اینکه چقدر امیدوار است تیم به لیگ برتر صعود کند، افزود: ببینید ما خیلی در این فصل به دلیل کمبود مهره اذیت شده ایم. در هر بازی ما بازیکن محروم و مصدوم داریم و با تمام قدرت بازی نمی کنیم. ولی مطئنم با حمایت هواداران و این بازیکنان جوان می توانیم پایان خوشی را رقم بزنیم. امروز پوریا غلامی بعد از چندین بازی به ما اضافه شد و دیدید که چقدر در روند تیمی ما تاثیر داشت. امیدوارم که هر چه سریعتر چمن استادیوم تختی ترمیم شود تا بازیکنان من بتوانند فوتبال بهتری ارایه دهند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی