این پست در ساعت ۷:۰۳ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۱۲/۲۸ ارسال شده است


دست‌نشان : ملوان تا اینجا هم قهرمان است
به گزارش ” سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی “، نادر دست‌نشان پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل ماشین‌سازی تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر دو تیم شایسته پیروزی بودند برخی حرکات و رفتارهایی که در آخر بازی دیدیم ناشی از این بود که انتظار دو طرفه وجود دارد قبل از اینکه ما گل بخوریم بازیکن ما مصدوم شد و انتظار داشتیم آنها توپ را به بیرون از زمین بزنند همانطور که دو بار بازیکنان ملوان مصدوم شدند و ما هم همین کار را کردیم ولی متأسفانه بازیکنان ماشین‌سازی توپ را که به بیرون نزدند هیچ آن را آوردند و تبدیل به گل کردند.

وی افزود: این مسائل در نیمه دوم هم ادامه پیدا کرد به دلیل اینکه ماشین‌سازی در جایگاه مناسبی نیست بازیکنانش عصبی شده بودند و این مسئله باعث شد که آنها نتوانند از شرایط خود به خوبی استفاده کنند و این مسئله به سود ما هم شد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی ادامه داد: در پایان بازی عباس آقایی سرمربی ماشین‌سازی بزرگی کرد و به رختکن ما آمد و معذرت‌خواهی کرد من هم از او عذرخواهی کردم فوتبال همین است. وقتی اشتباهاتی از ناحیه داور یا افراد دیگر صورت می‌گیرد نباید کنتر‌ل‌مان را از دست بدهیم. بازیکنان ما بعد از پیروزی خوشحال بودند که این طبیعی بود به هر حال مربیان دو تیم این مسائل را کنترل کردند.

دست‌نشان در مورد گل دوم تیمش و اعتراض ماشین‌سازان گفت: خطایی رخ نداد کمک‌داور اول پرچم زد اما داور دید که خطایی رخ نداده است و بازیکن ماشین‌سازی قصد داشت خطا کند که داور آوانتاج داد و توانستیم گل هم بزنیم.

وی در مورد سرنوشت این فصل ملوان گفت: ملوان تا اینجای کار هم قهرمان است تیم‌های لیگ امسال را به دو بخش تقسیم کنیم تیم‌هایی که سرمایه‌دار هستند و تیم‌هایی که وضعیت مالی خوبی ندارند مثل صبا، ماشین، ایران‌جوان، تیم ملوان دارد بزرگی می‌کند هم سازندگی می‌کنیم، هم نتیجه می‌گیریم. هنوز هم از صعود ناامید نیستیم. امیدوارم مسئولان در شهر انزلی و استان گیلان ما را حمایت کنند ما هنوز ناامید نیستیم. با تیم‌های بالاتر از خودمان بازی داریم می‌توانیم از آنها امتیاز بگیریم. امروز یک لشکر غایب داشتیم و پیروز شدیم.

دست‌نشان تصریح کرد: امروز مقابل تیم خوب ماشین‌سازی بازی خوبی انجام دادیم اگر از تیم ملوان حمایت شود شرایط بهتر خواهد شد البته داوران هم باید دقت‌نظر بیشتری بکنند. در بازی‌های گذشته حتی بازیکن ما بی‌مورد اخراج شد یا گلی زدیم که درست بود و مردود اعلام شد. در بازی با نفت مسجدسلیمان هم همین شرایط بود داور به ضرر ما اشتباه کرد امیدوارم شجاعتی که اصفهانیان رئیس کمیته داوران در میدان دادن به داوران جوان دارد داوران هم احساس مسئولیت بیشتری بکنند. تیم‌هایی مثل ملوان و ماشین‌سازی ریشه‌دار هستند و پرتماشاگر هستند. انتظار این است که داوران دقت‌نظر بیشتری داشته باشند.

وی در مورد فرا رسیدن عید نوروز گفت: آرزو می‌کنم همه مردم عزیزمان در سال جدید سال خوب و پر از شادی داشته باشند یعنی سلامت باشند و امکانات مالی داشته باشند. فوتبال برای تیم‌های ریشه‌داری مثل ماشین‌سازی و ملوان یک نیاز است. آرزوی ورزشی‌ام این است که این تیم‌ها امکانات خوبی داشته باشند مطمئناً مسئولان شهری و استانی در شهر بزرگی مثل تبریز می‌توانند کمک کنند. امیدوارم که با حمایت افرادی مثل زنوذی فوتبال ماشین‌سازی به جایگاه خودش برگردد.

وی در مورد اینکه امروز زیاد کنار خط نمی‌آمد، گفت:‌ من در این بازی محروم بودم روی سکو بودم گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مس‌گری. در انزلی یک نفر داور را کتک زد گفتند عامل درگیری من بوده‌ام و من را محروم کردند. به رضای خدا راضی هستیم. اما آقای ناظر باید در کارت عدالت داشته باشی. داور باید چه زمانی وارد رختکن کن زمانی که پلیس امنتیش را تأمین کند آقای ناظر شما وظیفه‌ات را درست انجام ندادی و گزارش دروغ نوشتی و من محروم شدم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی