این پست در ساعت ۶:۵۵ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۱۱/۰۶ ارسال شده است


در فوتبال اخلاق مهم‌تر از نتیجه است
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : مریم ایران‌دوست با اشاره به نتیجه تساوی مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: دو تیم برای کسب پیروزی به میدان آمدند و تماشاگران بازی مهیجی را شاهد بودند، موقعیت‌های خوبی در مقابل ذوب‌آهن خلق کردیم.

وی گفت: از مجموعه شرکت سهامی ذوب‌آهن و سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن بابت توجه ویژه‌ای که به فوتبال بانوان دارند نهایت تشکر را دارم، ذوب‌آهن تیم با امکاناتی است و از مدیریت منسجمی برخوردار است.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان با اشاره به اینکه دو تیم با یکدیگر رفیق هستند افزود: اعضای دو تیم پیش از آغاز مسابقه در کنار یکدیگر عکس یادگاری گرفته تا نشان دهند در فوتبال اخلاق مهم‌تر از نتیجه است، ذوب‌آهن از سرمربی بزرگی سود می‌برد و خانم بیان محمودی یکی از مربیان برجسته فوتبال بانوان است.

ایران‌دوست با اذعان به جو فوق‌العاده ورزشگاه فولادشهر بیان کرد: هواداران دو تیم تنها به تشویق تیم خود پرداختند و جوی رؤیایی را رقم زدند، هواداران ملوان از انزلی خود را به ورزشگاه فولادشهر رسانده و همانند سایر دیدارهایمان به‌خوبی از بازیکنان حمایت کردند.

وی با اشاره به حضور مالک باشگاه ملوان در ورزشگاه فولادشهر گفت: آقای محمد رفیع‌نیا برای تماشای دیدارمان به اصفهان آمدند که قوت قلبی برای بازیکنان بود، همچنین اساتید بزرگ فوتبال کشورمان نصرت ایران‌دوست و رسول کربکندی از تماشاگران ویژه بازی بودند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی