این پست در ساعت ۹:۵۵ ق.ظ و تاریخ ۹۷/۰۷/۲۶ ارسال شده است


در حال آماده سازی برای حضور در لیگ برتر هستیم
به ” گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ” ، مریم ایراندوست مربی جوان و با دانش تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال بانوان ملوان و سطح آمادگی این تیم گفت : تیم در حال آماده سازی برای حضور در لیگ برتر است و ما تا امروز توانسته ایم تمرینات را به شکلی حرفه ای دنبال کنیم و روی نقاط ضعف و قوت ملوان کار کنیم.
مریم ایراندوست در خصوص تعداد بازیکنان حاضر در تمرین تیمش هم بیان داشت : در حال حاضر ۲۶ بازیکن در تمرینات شرکت می کنند که از این تعداد ۱۷ نفر بومی و ۹ نفر غیر بومی هستند.

وی در ادامه افزود : از بین ۹ بازیکن غیر بومی ۶ تا از آنها سابقه حضور در تیم ملوان را داشته اند که با جو تیم بیگانه نیستند چون بین ۵ تا ۷ سال سابقه حضور در این تیم را دارند.

وی تصریح کرد : بازیکنان غیر بومی ملوان طی سالهای اخیر به خوبی اخبار باشگاه را دنبال می کردند و با تعصب خاصی علاقه خود را به پیراهن ملوان نشان داده اند .

ایراندوست در پایان در خصوص بازیکنان ملی پوش تیمش هم بیان داشت : ۲ بازیکن ملی پوش در تیم ملی بزرگسالان داریم و همچنین همین تعداد هم در تیم ملی نوجوانان نماینده داریم که امیدواریم با شروع مسابقات تعداد ملی پوشان ما از این که هست افزایش پیدا کند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی