این پست در ساعت ۱۱:۰۹ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۱۰/۲۳ ارسال شده است


نصیری

درصدی از مطالبات بازیکنان ملوان پرداخت شد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور رسانه ای باشگاه ملوان بندرانزلی دکتر مهران نصیری مدیر عامل باشگاه ملوان در گفتگویی اظهار داشت : با تلاش و پیگیری بی وقفه حاج حسن خسته بند نماینده محترم مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی ، باشگاه ملوان بخشی از مبلغ قراردادهای بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم بزرگسالان ملوان را پرداخت نمود.
وی افزود: با توجه به مشکلات مالی موجود در باشگاه ملوان این درصد از مطالبات به جهت افزایش روحیه تلقی می شود و باید عنوان کنم منابع مالی این باشگاه همچنان توسط حاج حسن خسته بند نماینده مردم انزلی تامین می شود و خوشبختانه ایشان پیگیر مشکلات هستند و همواره تلاش میکنند تا تیم را ، از بعد مالی به حاشیه ی امنیت برسانند.
پیش از این نیز در مصاحبه های خود عنوان داشتم : از اعضای کادر فنی تشکر میکنم که علیرغم کمبودها همواره در راستای شادی دل هوادارانمان گام بر میدارند و به آنها قول میدهم که تمامی عوامل باشگاه تمام توان خود را جهت رفع مشکلات ، خصوصاً مشکلات مالی تیم به کار خواهند بست.
جا دارد یکبار دیگر از مربیان پایه و اعضای آکادمی باشگاه نیز تشکر کنم ؛ زیرا آنها نیز با مبالغ قراردادی پایین ماه هاست که حقوقشان را دریافت نکرده اند.
شایان ذکر است که باشگاه ملوان و اعضای هیئت مدیره تاکنون چندین نشست و جلسه با اشخاص حقیقی و حقوقی برگزار و کماکان نیز این جلسات ادامه خواهد داشت تا طرفین به نتایج مطلوبی دست یابند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی