این پست در ساعت ۷:۱۱ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۶/۲۲ ارسال شده است


دربی همواره از حساسیت خاصی برخوردار است
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، فرهاد پورغلامی در نشست خبری پیش از بازی با سپیدرود رشت با اشاره به حساسیت دربی اظهار کرد: دربی همواره از حساسیت خاصی برخوردار است و تمامی دربی‌های فوتبال چنین حساسیتی دارند، امیدوارم بازی خوبی مقابل سپیدرود انجام دهیم و با پیروزی مقابل این تیم هوادارانمان را خوشحال کنیم.

وی با اشاره به مصدومان و محرومان ملوان گفت: شهریار مغانلو، دانیال ماهینی و علیرضا دغاغله به بازی مقابل سپیدرود نمی‌رسند، عظیم گوک در دو روز گذشته به دلیل تب و لرز در تمرینات حضور نداشت و حضورش در دربی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

پورغلامی گفت: به بازیکنان جایگزین و توانایی‌هایشان اعتقاد راسخ دارم و امیدوارم وظایفشان و توانایی‌های فنی خود را به‌خوبی در زمین مسابقه انجام دهند، ملوان از بازیکنان خوبی برخوردار است.

سرمربی ملوان در پاسخ به حاشیه‌های به وجود آمده از سوی برخی مسئولین شهری و استانی در روزهای گذشته گفت: در حیطه کاری خودم ورود می‌کنم و صحبت در مورد این مسائل از سوی بنده حرفه‌ای نیست.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر سابقه حضور پنج بازیکن سپیدرود در ملوان و آشنایی با سیستم بازی ملوانان بیان کرد: هم سپیدرودی‌ها فیلم بازی ما را دیده و آنالیز کرده‌اند و هم ما فیلم بازی‌های این تیم را دیده و آنالیز کرده‌ایم، هم آن‌ها از ملوان و هم ما از سپیدرود شناخت کافی داریم.

پورغلامی با اذعان به جوانی بازیکنان افزود: بازیکنان جوانمان از تجربه خوبی برخوردار هستند، آقای نقدی پور سال گذشته در دربی مقابل سپیدرود گل زنی کرده است و تنها یکی دو بازیکن تجربه کافی ندارند که بابت این موضوع نگرانی وجود ندارد.

سرمربی ملوان بابیان اینکه جام حذفی جام نتیجه گرایی است بیان کرد: در این جام هم باید بازی زیبا انجام بدهی و هم نتیجه گرا باشی، در تحولات بازی باید تصمیم گرفته شود.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی