این پست در ساعت ۴:۵۸ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۵/۲۴ ارسال شده است


623530_461

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دپارتمان داوری ، اسامی داوران مرحله دوم جام حذفی فوتبال را اعلام کرد.
روز جمعه ۲۷ مرداد ماه
هادی نوروزی مازندران وگل گهر سیرجان از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهدای سیمرغ
سید علی میرغفاری- جواد قنبریان- مجید سربندی- حامد سیری ناظر داوری: محمد حسین اسدی
روز یکشنبه ۲۹ مرداد ماه
شهدای چوار ایلام و اکسین البرز از ساعت ۱۷:۰۰ در ورزشگاه ۱۵۰۰۰نفری عدالت ایلام
امید جمشیدی – فرزاد بهرامی – ولی اله کاوسی – پیام ساری اصلانی ناظر داوری:محمد حسین معتمدی فر
شهرداری ماهشهر – بادران تهران زمان و مکان برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد.
عقیل جهانبازی – حمید نادری – محمدرضا طالبی – قادر زارع پور ناظر داوری:صفدر احمدی
سردار بوکان و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۷:۰۰ در ورزشگاه خاتم الانبیا
ناصر جنگی – امید مبشر – علیرضا شهری – مهدی جبرییلی ناظر داوری: ایرج ساعدی
آینده سازان جدید فارس و نماینده نوشهراز ساعت ۱۷:۰۰ در ورزشگاه حافظیه
امیر عرب براقی – حافظ عظیمی – بابک خسروی – حامد صادقی جو ناظر داوری: اسماعیل عامری
نساجی مازندران و مس رفسنجان از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهید وطنی قایم شهر
محمد حسین ترابیان – بابک عباس قنبرزاده – حسین سلیمانی – ابوالفضل دوستی ناظر داوری: حمید نظری
ملوان بندرانزلی و ماشین سازی تبریز از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه تختی
محمد ملکی – محمدرضا مدیر روستا – محسن سلطانی – میثم پور کریمیان ناظر داوری: فرزاد معبودی
میعاد مغان اردبیل و صبای قم از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهید کلانتری
مجید محمدی – حمید کاوندی – مهرداد نجفی – سامان سلطانی ناظر داوری : کریم اصغر زاده
سیراف کنگان بوشهر و مس کرمان از ساعت ۱۹:۰۰ در ورزشگاه شهدای ورزشکار
جواد رحیم زاده – محمد هاشمی نسب – حامد صفایی- رضا کریمی ناظر داوری :خداداد افشاریان
روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه
داماش گیلانیان و سولدوز نقده آ.غ از ساعت۱۸:۰۰ در ورزشگاه شهید عضدی
کیوان علی محمدی – میلاد قاسمی – صابر خویی – مهرداد خسروی ناظر داوری : فرشید افشار
فجرشهید سپاسی و قشقایی شیراز از ساعت ۱۷:۰۰ در ورزشگاه حافظیه
علی ابراهیمی- علی احمدی – حسین مرادی – داریوش احمدی ناظر داوری : علیرضا کهوری
خونه به خونه و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه ۷تیر بابل
کوپال ناظمی – مهدی عالیقدر – حسن انتظاری- مهدی اجاقی ناظر داوری : محمدرضا فلاح
ایران جوان بوشهر و شاهین لردگان از ساعت ۱۹:۰۰ در ورزشگاه شهید بهشتی
علیرضا حیدرپناه – امیر رضا آشور ماهانی – احد سلطانی – علیرضا جلالی ناظر داوری : زضا دهقان
گل ابریشم (استقلال آبی)و شهرداری تبریز از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه عطرسیب
وحید مالکی – احسان تیموری – امراله طراح – مصطفی بینش ناظرداوری:فرشید فرح نیا
خوشه طلایی و نیروی زمینی تهران زمان و مکان برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد.
راه آهن تهران و شهدای بابلسر از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه اکباتان
رضوان سرشار – محمد شاکر- امید افخمی – وحید کیهانی ناظر داوری : علیرضا رجبلو

اشتراک گذاری







© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی