این پست در ساعت ۴:۴۱ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۱۰/۲۹ ارسال شده است


داور از تسلط کافی برای قضاوت برخوردار نبود
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : مینا قنبرزاده سرپرست تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با اشاره به داوری فاجعه آور در دیدار مقابل شهرداری بم اظهار کرد: در عمر فوتبالی‌ام این‌چنین داوری ضعیفی ندیده بودم، داور از تسلط کافی برای قضاوت برخوردار نبود.

وی با اذعان به اینکه داور مسابقه در حد این دیدار مهم نبود خاطرنشان کرد: اگر کمک‌های داور نبودند فاجعه رخ می‌داد، داور یک خطا برای حریف اعلام کرد که صحیح نبود و همان خطا و ضربه ایستگاهی به گل تبدیل شد، می‌توان گفت که مهم‌ترین عامل شکست ملوان داور مسابقه است.

سرپرست تیم فوتبال ملوان با بیان اینکه ملوان در نیمه نخست از هماهنگی لازم به دور بود افزود: با صحبت‌های کادر فنی بین دونیمه، بازیکنان بازی شناور و روانی در نیمه دوم از خود به نمایش گذاشتند و موقعیت‌های فراوانی روی دروازه حریف خلق کردند.

قنبرزاده با اشاره به خوشحالی عجیب پس از گل مهاجم شهرداری بم تصریح کرد: بازیکن حریف پس از گلزنی لباس سفیدی را به سمت هواداران ملوان نشان داد که برایمان غیرقابل درک بود، این لباس سفید، لباس فصل گذشته تیم شهرداری بم بود که به دلیل شباهت به لباس ملوان، باعث تحریک تماشاگران شد.

وی با بیان اینکه زهرا قنبری پس از گل‌زنی، حرکات ناشایستی به سمت هواداران ملوان انجام داد خاطرنشان کرد: حمودی دیگر بازیکن شهرداری بم نیز با حرکات ناشایست به سمت هوادارانمان در تحریک هر چه بیشتر هواداران نقش‌آفرینی کرد، درصورتی‌که فیلم و یا عکس‌های این صحنه‌های زشت را عکاسان و فیلم‌برداران ضبط و ثبت کرده باشند در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار می‌دهیم.

سرپرست تیم فوتبال ملوان با اذعان به اینکه از هواداران متعصبی برخوردار هستند تصریح کرد: هواداران ملوان در هیچ شهری تیممان را تنها نگذاشتند، در انزلی در سرما و گرما پشتیبانمان هستند، در هر بازی بیش از سه هزار هوادار برای دیدارهایمان به ورزشگاه می‌آیند و به همین دلیل پرهوادارترین تیم فوتبال بانوان ایران هستیم.

قنبرزاده با اشاره به اینکه دیدار مقابل شهرداری بم را فراموش کرده‌اند گفت: خودمان را برای دیدار هفته هشتم مقابل تیم ذوب‌آهن اصفهان آماده می‌کنیم و تمام تلاشمان موفقیت مقابل این تیم است.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی