این پست در ساعت ۸:۴۰ ق.ظ و تاریخ ۹۷/۰۱/۲۱ ارسال شده است


خوشحالی هواداران مان از هر چیزی مهمتر است
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی علیرضا حیدری، دروازه بان جوان و آینده دار تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت :

بازی با گل گهر بازی سختی برای ما بود. در نیمه نخست سنگینی هوا که در سیرجان به دلیل اختلاف با سطح دریا وجود داشت، موجب شد نتوانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم ولی در نیمه دوم بازی به مراتب بهتری را انجام دادیم که متاسفانه به خواسته مان که پیروزی بود نرسیدیم.

اما تیم خونه به خونه یکی از مدعیان صعود است و از دیدار برابر ملوان تنها پیروزی می خواهد و ما هم در زمین خودمان و مقابل چشم هواداران مان به میدان می رویم که با تمام توان برای شادی آنها مبارزه می کنیم.

برای ما اینکه در نهایت چه تیمی صعود کند، اصلا مهم نیست و تنها می خواهیم با پیروزی در این بازی و حفظ نباختن های مان گوشه ای از لطف هواداران که در سرما و گرما از ما حمایت کردند را جبران کنیم.

خودت هم با ۴ گل خورده در ۹ مسابقه اخیر عملکرد خیلی خوبی را به جا گذاشتی.

خب این موضوع صرفا به من مربوط نمی شود و همه بچه ها از خط حمله تا آخرین نفر که من هستم، همه تلاش می کنیم تا گلی دریافت نکنیم. ملوان بازیکنان و کادرفنی خیلی خوبی دارد که اگر در این فصل تنها بخشی از مشکلات حل می شد، الان یکی از مدعیان صعود بودند.

در بازی برابر خونه به خونه تنها برای شادی هواداران مان به میدان می رویم و در پایان هم جا دارد واقعا از کادرفنی ملوان، به خصوص آقای دست نشان که به من اعتماد کردند، تشکر کنم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی