این پست در ساعت ۸:۵۷ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۷/۱۸ ارسال شده است


photo_2017-10-10_20-37-56

دیدار نفت مسجد سلیمان و ملوان بندر انزلی با حواشی همراه بود .
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی ، حواشی این دیدار به شرح زیر است :
در این بازی بابک مرادی و مهدی کربلایی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند و در ابتدای نیمه دوم بازی داور مسابقه یک خطا عادی را به عرفان پور افراز کارت زرد دوم را نشان داد و با سختگیری تمام وی را از زمین مسابقه اخراج کرد .
مسئولین برانکارد ورزشگاه شهید بهنام محمدی موقعی که بازیکنان ملوان را برای مداوا به بیرون منتقل می کردند با بازیکنان ملوان درگیر می شدند .
داوری در این دیدار بسیار ضعیف بود و خطاهای خیلی شدید را بر روی بازیکنان ملوان را نمی گرفت و در صحنه گل اول تیم نفت پرتاپ اوت برای بازیکنان نفت اتفاق افتاد که بازیکن نفت چندین متر توپ را به جلو کشید و داور بی تفاوت به این قضیه ادامه بازی را انجام داد و همان توپ بعد چند ضرب وارد دروازه ملوان شد .
در نیمه اول داور سه دقیقه وقت اضافه اعلام کرد و در وقت اضافه بدون آنکه اتفاق خاصی رخ داده شده باشد داود حدود شش دقیقه بازی را ادامه داد .
اخراج سختگیرانه عرفان پور افراز تاثیر مستقیم بر روی این بازی گذاشت و این اخراج باعث این شد که ملوان بازی برده را با تساوی عوض کند .
هواداران تیم نفت مسجد سلیمان شعار های تهدید آمیزی علیه داور مسابقه می دادند که این شعارها روی داور مسابقه کاملاً تاثیر گذاشته بود و این تاثیر ها در زمین مسابقه و سوت های داور کاملاً مشهود بود.
داور چهارم موقع تعویض نقدی پور بازیکن ملوان به جای وسط زمین از کنار محوطه فنی ملوان در حال تعویض بود و تابلو تعویض را بالا برده بود .

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی