این پست در ساعت ۹:۳۷ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۶/۰۵ ارسال شده است


photo_2017-08-27_21-37-01

ملوان نتوانست در دیداری پر برخورد و پر حاشیه ۳امتیاز را کسب کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، دیدار تیمهای ملوان بندرانزلی و بادران تهران با تساوی یک بریک همراه بود و حاشیه های فراوانی داشت که توجه شما را به آن جلب می کنبم.حدود بیش از ۲۰۰۰ هوادار ملوان در استادیوم بندر انزلی حضور پیدا کردند .
بازیکنان ملوان با پیراهنی که منقش به عکس سید علی فاطمی بازیکن ملوان که در جریان بازی با برق نوین شیراز مصدوم شده بود به زمین آمدند.
محمد آبشک بازیکن سابق ملوان کاپیتان بادران تهران بود و قبل از بازی با دسته گل به دیدار هواداران ملوان و کادر فنی و بازیکنان ملوان آمد .
تیم بادران در این دیدار پرحاشیه ۳ اخراجی داشت دو تن از اعضای کادر فنی و اکبر صغیری و کریم اسلامی با تصمیم داور از زمین بازی اخراج شدند.
سعید فتاحی مسئول مسابقات لیگ برتر ازنزدیک شاهد این دیدار بود.
محمد روشندل در اواسط نیمه دوم به دلیل درد در قفسه سینه از بازی خارج شد و در اواخر دیدار با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
میر شمس مومنی زاده فرماندار بندرانزلی و عضو هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی از نزدیک شاهد این دیدار بود. بستن سکوهای استادیوم تختی یکی از عوامل عدم نتیجه گیری تیم ملوان و نیامدن هوادار به استادیوم بود که کادر فنی تیم ملوان در نشست خبری به شدت از آن انتقاد داشت.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی