این پست در ساعت ۹:۲۱ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۹/۱۱ ارسال شده است


حق ما کسب ۳ امتیاز بود
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، محمد احمدزاده بعد از تساوی بدون گل مقابل شاهین شهرداری بوشهر گفت: فکر می‌کنم تماشاگران ما از موقعیت‌ها و نوع بازی ملوان در نیمه اول راضی بودند. در همان شروع مسابقه می‌توانستیم دو گل به حریف بزنیم اما تیم شاهین در ادامه مسابقه خوب بازی کرد و حریف دست و پا بسته ای نبود و در نیمه دوم دقایقی تحت تاثیر تیم شاهین بودیم. بازیکنان ما خوب بازی کردند و حق ما کسب ۳ امتیاز بود. می‌توانستیم از موقعیت‌هایی که به دست اوردیم استفاده کنیم.

وی افزود: داور یک گل سالم ما را مردود اعلام کرد که نمی‌دانم چه بگویم کسی هم پاسخگو نیست. کدام داور یا مسئول داوری می‌آید پاسخ این ۳ امتیاز ما را بدهد؟! شاید اگر آن گل قبول می‌شد می‌توانستیم شکست سنگینی را به شاهین تحمیل کنیم. به هیچ عنوان قیافه یک تیم ته جدولی را در بازی امروز نداشتیم. هیچ کدام این مسایل دیگر برای ما ۳ امتیاز نمی‌شود. در حال حاضر هم موقعیت گلزنی پیدا می‌کنیم و هم بازی مالکانه انجام می‌دهیم. دروازه‌بان شاهین به داد این تیم رسید. می‌توانستیم پیروز شویم اما بازهم از رسیدن به برد محروم شدیم که تماشاگران را ناراحت به خانه‌شان فرستادیم که از آنها عذرخواهی می‌کنم. مقانلو هم مقصر از دست دادن آن پنالتی نبود من مقصرم شاید هفته گذشته تنها هفته‌ای بود که پنالتی تمرین نکردم. اگر تمرین پنالتی می‌گذاشتم الان پیروز شده بودیم.
احمدزاده با اشاره به اینکه تیم شاهین بوشهر در صدر جدول لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور قرار دارد تصریح کرد: تیم شاهین بوشهر نتوانست در این دیدار به گل برسد.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با تاکید بر اینکه با سپری شدن زمان بازی استرس در بازیکنان ملوان افزایش پیدا می کرد ابراز داشت: عدم نتیجه‌گیری در بازی‌های گذشته باعث استرس در بازیکنان ملوان می‌شود.

احمدزاده با بیان اینکه حق ملوان بندرانزلی برتری در مقابل شاهین بوشهر بود خاطرنشان کرد: برای رسیدن به گل باید از موقعیت‌هایمان به روش بهتری استفاده کنیم.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه تیم ملوان بندرانزلی در چند بازی گذشته توانستیم به خوبی موقعیت ایجاد کنیم گفت: دروازه‌بان تیم شاهین بوشهر عملکرد خوبی در این بازی داشت.

احمدزاده با اشاره به اینکه کیفیت زمین چمن ورزشگاه تختی بندرانزلی باعث می شود که حریفان بتوانند به راحتی از تیم ملوان امتیاز بگیرند گفت: زحمات بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی در زمین چمن ورزشگاه تختی بندرانزلی به هدر می‌رود.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه پنجره نقل و انتقالات باشگاه ملوان به دلیل بدهی بسته است عنوان داشت: تیم ملوان بندرانزلی تاوان بدهی‌ها مالکان گذشته را می‌دهد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی