این پست در ساعت ۵:۲۵ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۳/۰۷ ارسال شده است


حضور سرپرست ملوان در فدراسیون برای پیگیری کسر ۶ امتیاز
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، مهران نصیری، سرپرست باشگاه ملوان روز (یکشنبه) برای پیگیری پرونده شکایت زوران زلاتکوفسکی از باشگاه ملوان به فیفا و کسر شش امتیاز از این تیم در فدراسیون فوتبال حاضر شد.

مهران نصیری در این مورد گفت: فدراسیون فوتبال همکاری‌های لازم را با ما انجام می‌دهد. فدراسیون نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان ارسال می‌کند و این وزارتخانه با ارسال نامه‌ای به بانک مرکزی، کارهای ارزی ما را پیگیری خواهد کرد.

وی در مورد پرونده شکایت پاشنکو، دیگر بازیکن پیشین ملوان از این باشگاه که ممکن است زمینه‌ساز کسر شش امتیاز دیگر از ملوانان شود، تصریح کرد: این موضوع را هم پیگیری می‌کنیم. مبلغ مورد نیاز برای این پرونده آماده است و ما تنها مشکل ارزی داریم. از مدیربرنامه‌های پاشنکو درخواست کردیم که به ایران بیاید یا نماینده باشگاه برای پیگیری این پرونده، جلسه‌ای در خارج از کشور با او برگزار کند.

سرپرست باشگاه ملوان در مورد انتخاب مدیرعامل و سرمربی جدید این تیم نیز اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره باشگاه برای کادر فنی جدید تیم رایزنی می‌کنند و من اطلاعی در این خصوص ندارم. من تنها موضوع پرونده‌های خارجی باشگاه را در این برهه حساس، آن هم به خاطر علاقه‌ام به ملوان و شهرم پیگیری می‌کنم. امیدوارم بتوانیم این دو پرونده را به سرانجام خوبی برسانیم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی