این پست در ساعت ۷:۲۰ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۱۰/۰۸ ارسال شده است


حبیبی : رقابت بین دروازبانان شدید است
به گزارش” سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی “، محمد حبیبی، مشاورفنی دروازه‌بانان تیم های ملی فوتبال بانوان گفت: هفته گذشته اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال برگزار شد که ۵ گلر را به این اردو دعوت کرده و تمرینات مختلفی را برگزار کردیم. همان طور که می دانید ۱۲ تیم در لیگ برتر حضور دارند و هر تیم دارای دو گلر است و درواقع ۲۴ دروازبان در مسابقات لیگ حضور دارند که از این تعداد ۱۴ گلر را به اردوهای تیم ملی دعوت کرده و عملکردشان را مد نظر داشتیم.
دروازبانانی که برای اردوهای تیم ملی انتخاب می شوند، نباید خیالشان آسوده شود که تا ابد گلر تیم ملی هستند. رقابت بین دروازبانان شدید است و تمام بازی ها را رصد می کنم.

مشاورفنی دروازه‌بانان تیم های ملی فوتبال بانوان در پایان اضافه کرد: عملکرد دروازه بانان برایم بسیار اهمیت دارد. تداوم کار گلر ها در تیم های لیگ برتر برای من یکی از انتخاب شاخصه های حضور دروازه بانان در تیم ملی فوتبال است. ضمن اینکه عملکرد فنی، کاری که در لیگ برتر انجام می دهند و عملکردشان در تمرینات از دیگر شاخص های انتخاب آنها خواهد بود. در رده جوانان و نوجوانان استعدادیابی کردیم و گلر های خوبی را انتخاب کردیم. بدون شک با تمرینات و آموزش هایی که این گلر ها می بینند در دوره نهایی می توانیم شرایط خوبی داشته باشیم.علاوه بر تمرینات باید از لحاظ شرایط روحی و روانی نیز روی دروازه بانان کار شود.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی