این پست در ساعت ۶:۴۹ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۹/۱۲ ارسال شده است


photo_2017-12-03_18-30-20

تیم ملوان در روزی پر حاشیه توانست ده نفره شهرداری ماهشهر را شکست دهد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در دیداری پر حاشیه توانست شهرداری ماهشهر را شکست دهد. وحید حیدریه توانست با ضربه کاشته ۳ امتیاز شیرین را برای ملوانان رقم بزند.
این دیدار حواشی زیادی به همراه داشت. عدم اعلام ۳ ضربه پنالتی به گواه تصاویر توسط داور زمین جو بدی را در استادیوم به وجود آورده بود. سوال اینجاست چرا داوری که ده هفته قضاوت نمی کند و به یکباره پس از ده هفته برای دیدار ملوان انتخاب می شود باز هم اشتباهات سریالی خود را تکرار میکند. عدم اعلام پنالتی در نیمه اول بر روی پوریا غلامی دادن کارت زرد به این بازیکن، در نیمه دوم عدم اعلام پنالتی بر روی شهریار مقانلو و دقایقی بعد باز هم عدم اعلام ضربه پنالتی بر روی پوریا غلامی و اخراج بی دلیل این بازیکن و ده نفره کردن تیم ملوان و متشنج شدن جو ورزشگاه تختی انزلی! باید دید کمیته داوران و آقای اصفهانیان در مقابل این همه بی عدالتی از سوی این داور چه برخوردی با علی بای خواهد داشت.
در پایان این دیدار هم بازیکن اخراجی شهرداری ماهشهر با پرتاب بطری به سمت هواداران در جایگاه ویژه باعث شد تا یکی از هواداران ملوان از ناحیه سر دچار شکستگی شود.
این دیدار حواشی مثبتی هم داشت در ابتدای بازی دو تیم به احترام درگذشت مرحوم جاوید جهانگیری با نثار گل بر روی تمثال این بازیکن فقید ملوان به وی ادای احترام کردند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی