این پست در ساعت ۵:۰۳ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۷/۰۹ ارسال شده است


جدول مسابقات لیگ دسته اول
کمیته ی مسابقات جدول مسابقات لیگ دسته اول فوتبال در فصل ۹۸-۹۷ را بعد از کنار گذاشتن تیم های سیاه جامگان و نفت از لیگ دسته اول را منتشر ‏کرد .
به گزارش “ سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی” و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران ؛ کمیته ی مسابقات جدول مسابقات لیگ دسته اول فوتبال در فصل ۹۸-۹۷ تا ‏پایان هفته ی ششم را منتشر کرد . در این جدول تیم سیاه جامگان از جدول لیگ کنار گذاشته شده است . پیش از این نیز تیم نفت تهران ‏از لیگ دسته اول کنار گذاشته شده بود .‏
امتیاز تیم هایی که با سیاه جامگان بازی داشتند نیز از جدول کسر شده است .‏

فریبرز محمودزاده ، مسوول بازی های دسته اول توضیح داد : قرار است در این زمینه گزارش مکتوبی به هیات رییسه ی سازمان لیگ برتر ارایه شود . در صورت موافقت هیات رییسه همان آیین نامه را اجرایی می کنیم . یعنی صعود دو تیم به لیگ برتر و سقوط سه تیم به دسته دوم . در صورت اجرایی شدن این بخش از آیین نامه ، بازی های دسته اول ۱۶ تیمی باقی می ماند .

مسوول بازی های دسته اول در پاسخ به این سوال که آیا بازی ها در پایان دور رفت قرعه کشی می شود تا هر هفته دو تیم با قرعه ی استراحت رو به رو نشود ؟ گفت : در حال حاضر چون بازی ها در میانه های راه دور رفت است ، نمی شود که این گونه تعبیر شد که امکان این کار در هیچ برهه ی زمانی وجود ندارد که این طور نیست . ما می توانیم در پایان دور رفت بازی ها را قرعه کشی کنیم . همانند کاری که در لیگ برتر جزیره انجام می شود . در این صورت میزبانی و میهمانی در دور برگشت مشخص است و تنها رویارویی تیم ها از دوباره رقم خواهد خورد . در این صورت در دور برگشت تیمی با قرعه ی استراحت رو به رو نخواهد شد . این درخواست در حال تنظیم شدن و ارایه به هیات رییسه ی سازمان لیگ برتر است .

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی