این پست در ساعت ۳:۰۶ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۵/۱۳ ارسال شده است


جایگاه ملوان در لیگ یک نیست
سرمربی ملوان بندر انزلی می‌گوید با وجود شرایط سخت تیم، تمام تلاش خود را برای صعود به لیگ برتر انجام می‌دهد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : فرهاد پورغلامی، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درباره شرایط تیمش در فصل پیش‌رو گفت: ما شروع کارمان را با تیم مدیریتی جدید آغاز کردیم. سعی کردیم که بازیکنان قدیمی تیم خود را حفظ کنیم. البته حدود چهار بازیکنی که دوست داشتیم در تیم بمانند از ما جدا شدند اما اسکلت‌بندی اصلی تیم حفظ شده و توانستیم چند بازیکن سرباز و چند بازیکن آزاد به تیم خود اضافه کنیم.
پورغلامی ادامه داد: ما یک اردو در کردان کرج و یک اردوی دیگر در سرعین برگزار کردیم و در آن‌جا کارهای تاکتیکی و کارهای بدنی‌مان را انجام دادیم و بازیکنان را تا حدود خوبی به آمادگی رساندیم. ما حدود پنج بازی تدارکاتی انجام دادیم تا بتوانیم خود را برای مسابقات فصل آینده لیگ یک آماده کنیم.
او در پایان گفت: ما در این فصل با ۶ امتیاز منفی مسابقات را آغاز خواهیم کرد و این مساله مقداری کار را برای ما سخت می‌کند. باشگاه‌های دیگر هم در لیگ یک هزینه‌های زیادی کردند و بازیکنان خوبی را گرفتند تا بتوانند امسال راه صعود را برای خودشان هموار کنند. اما ما با وجود تمام این شرایط سخت، تلااش خودمان را می‌کنیم؛ سعی می‌کنیم که بتوانیم راه صعود را برای لیگ برتر باز کنیم چون همه می‌دانیم که جایگاه ملوان در لیگ یک نیست.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی