این پست در ساعت ۹:۴۴ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۷/۱۱ ارسال شده است


تقدیر از تیم قایقرانی دراگون بوت بانوان ملوان نیروی دریایی
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : دکتر میلاد رفیع نیا مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی عصر روز چهارشنبه با حضور در تمرینات تیم قایقرانی دراگون بوت بانوان ملوان نیروی دریایی بندرانزلی از کادر فنی و اعضای تیم قایقرانی دراگون بوت بانوان ملوان نیروی دریایی که در مسابقات قهرمانی کشور از خود شایستگی نشان داده و به مقام سوم رسیدند قدردانی کرد.

در این دیدار ، مدیرعامل باشگاه ملوان کسب عنوان سوم کشور در دور رفت رقابتهای قهرمانی دراگون بوت بانوان کشور که در ، دریاچه آزادی تهران برگزار گردید را به اعضای تیم قایقرانی دراگون بوت بانوان ملوان نیروی دریایی تبریک گفت.
دکتر میلاد رفیع نیا ، مدیرعامل باشگاه ملوان با تشکر فراوان از تمامی اعضاء تیم و سرمربی آنها، حضور آنها را در این دوره از مسابقات خوب و فراتر از انتظارات ارزیابی کردند؛ و اظهار داشتند که باعث امیدواری و مسرّت است که جوانان شهر انزلی با همت و سختکوشی خود، علیرغم تمامی محدودیتها و موانع، نه تنها در این مسابقات حاضر میشوند بلکه حائز عناوین برتر نیز میگردند. ایشان در ادامه خاطر نشان ساختند که باشگاه ملوان بندرانزلی ، خود را متعهد به ایجاد محیطی مساعد برای رشد استعدادها و تواناییهای جوانان و پیشقراولان عرصه ورزش میداند؛ و در این راه از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد؛ چرا که به استعدادها و تواناییهای جوانان شهرانزلی باور دارد.
ایشان همچنین ابراز امیدواری کردند که با انگیزه و تلاشی که در تیم قایقرانی دراگون بوت بانوان ملوان نیروی دریایی سراغ دارند؛ به یاری خدا در دور برگشت این رقابتها به مقام قهرمانی کشور دست پیدا کنند و عازم مسابقات جهانی شوند.
اسامی تیم دراگون بوت بانوان ملوان نیروی دریایی به شرح زیر می باشد.
مدیر فنی : صادق فتحی
سرمربی : سوران شایسته پور
سرپرست : مرجان زراندیان – آیسانا خوجینیان
طبال : سایه فریدی
سکاندار : فاطمه جاووش
راست : سوران شایسته پور – مرجان زراندیان – مریم عرب نزاد – شیما برادران نویری – فاطمه صفرپور – مرجان نارنگلی – آسیه اخوان نیک – ساقی یوسفی
ذخیره راست : فروغ کشاورز – اعظم هاشمی قره تپه – حدیث قنبری
چپ : مهسا محمدی – نیوشا خوجینیان – الهه نهندیان فرد – زهرا صفرپور – آیسا هدایتی – زهرا گلشن پی – متین شعبانیان – مرضیه گلستانی
ذخیره چپ : نازنین حسین زاده – زینب بهروز نرگسی – میترا شعبانیان

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی