این پست در ساعت ۱۰:۲۶ ب.ظ و تاریخ ۹۸/۰۱/۰۹ ارسال شده است


تساوی برای دو تیم کارساز نبود

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی محمد احمدزاده در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان بندرانزلی در برابر بادران تهران در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی بندرانزلی اظهار داشت: تساوی برای دو تیم کارساز نبود و به همین جهت بازی تهاجمی را انجام دادند.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه تیم بادران تهران باهوش‌تر از تیم ملوان عمل کرد تصریح کرد: عملکرد خوب تیم بادران تهران باعث پیروزی در این دیدار شد.

احمدزاده با اشاره به اینکه در نیمه نخست می توانستیم با پیروزی از زمین بازی خارج شویم اما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم بیان داشت: تیم ملوان بندرانزلی در ساختار دفاعی مشکل داشت.
وی با اعلام اینکه تیم بادران تهران در ضدحملات به‌خوبی عمل کرد عنوان کرد: قبل از بازی به بازیکنان در مورد ضدحملات تیم بادران تهران تذکر دادیم اما نتوانستیم به‌خوبی ضدحملات تیم بادران را مهار کنیم.

احمدزاده با تاکید بر اینکه تیم ملوان بندرانزلی در نیمه دوم می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند ابراز داشت: روش داوری باعث شد تا شرایط بازی در نیمه دوم برای تیم ملوان بندرانزلی سخت شود.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه می توانستیم در مقابل بادران تهران بازنده بازی نشویم گفت: باخت در مقابل بادران باعث شد تا در بازی‌های آینده احتمال بازی دادن به بازیکنان جوان کم شود.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی