این پست در ساعت ۲:۲۶ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۱۰/۲۱ ارسال شده است


دست نشان

تا پایان فصل با تیم ملوان انزلی قرارداد دارم
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : نادر دست نشان سرمربی تیم ملوان انزلی گفت که خونه به خونه یکی از تیم های خوب لیگ دسته اول جام آزادگان است و هدایت کادر فنی این تیم مازنی برای هر مربی از جمله خودم افتخار بزرگی است.
نادردست نشان پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود : من تا پایان فصل با تیم ملوان انزلی در لیگ دسته یک قرارداد دارم و تاکنون نیز هیچ صحبتی از سوی مسوولان خونه به خونه برای هدایت این تیم با ما نشد.
وی اضافه کرد :هر اتفاقی در فوتبال قابل پیش بینی است و من به عنوان شهروند مازنی چنانچه شرایط از لحاظ فنی و قانونی برایم فراهم شود، افتخار می کنم که بتوانم به تیم هم استانی ام کمک کنم.

نادر دست نشان در مورد علت رفتنش از خونه به خونه در پایان فصل گذشته گفت که مالکان این تیم پس از پایان فصل تمایل زیادی برای تیمداری نداشتند و این گونه به نظر می رسید که حداقل در لیگ یک تیمداری نخواهند کرد.
سرمربی سابق خونه به خونه بابل اظهارداشت : پس از آن بحث خرید امتیاز یکی از تیم های لیگ برتری نفت تهران و مشکی پوشان مشهد از سوی مالکان خونه به خونه مطرح شد و در این گیر و دار – اوضاع نامشخص – من با ملوان انزلی به توافق رسیدم.
نادردست نشان پس از برکناری از تیم لیگ برتری صنعت نفت آبادان ، اواخر نیم فصل دوم گذشته این رقابت ها هدایت تیم دسته اولی خونه به خونه را بر عهده گرفت.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی