این پست در ساعت ۱۰:۰۵ ق.ظ و تاریخ ۹۶/۱۲/۲۹ ارسال شده است


تا روز آخر همه تلاش مان را به کار خواهیم گرفت
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : علیرضا حیدری، گلر ملوان طی هفته های اخیر عملکرد مناسبی را از خود به نمایش گذاشت، به طوری که از ۶ بازی اخیر تنها دو بار دروازه اش باز شد.

گفتگو با علیرضا حیدری، دروازه بان ملوان بندرانزلی را در زیر می خوانید.

از بازی مقابل ماشین سازی آغاز کنیم.
بازی با ماشین سازی برای ما بازی سختی محسوب می شد که شکر خدا موفق شدیم با تلاش بچه ها این دیدار را با پیروزی به پایان برسانیم. در کل در این بازی مستحق پیروزی بودیم و اگر کمی خوش شانس تر بودیم، می توانستیم با گل های بیشتری این دیدار را به پایان برسانیم.

ملوان در هفته های اخیر نتایج نسبتا خوبی را کسب کرده است.
بله، با توجه به مشکلاتی که در این فصل داشتیم و همین طور جوانگرایی تیم، فکر می کنم نتایج خوبی را کسب کردیم ، ملوان یکی از تیم هایی بود که بیشترین ضربه را از داوری خورد و مصدومیت های بازیکنان بخش دیگری از مشکلات ما بود که واقعا دست کادرفنی را در مسابقات خالی گذاشته بود.

با تمام این اوصاف خودت عملکرد مناسبی داشتی.
فوتبال یک بازی تیمی است و اگر ما در مسابقات گل نمی خوریم و یا گلزنی می کنیم، حاصل تلاش همه بازیکنان است. تیم ما امسال واقعا تیم بسیار خوبی بود که اتحاد و همدلی زیادی بین کادرفنی، بازیکنان و مدیران برقرار بود ، ما تنها برای خودمان بازی می کنیم و اینکه چه تیمی صعود می کند یا نمی کند، برای ما مهم نیست. در هفته های باقی مانده با تیم های بالانشین زیادی بازی داریم که برای خوشحالی هوادارانی که در تمام طول فصل، چه در گرما و چه در سرما از ما حمایت کرده اند به میدان می رویم ، ما تا روز آخر همه تلاش مان را به کار خواهیم گرفت تا با نتایجی که کسب می کنیم، حداقل بتوانیم جایگاهی در شان باشگاه ریشه داری چون ملوان و هواداران پرشورش کسب کنیم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی