این پست در ساعت ۱۲:۱۶ ق.ظ و تاریخ ۹۶/۰۸/۰۲ ارسال شده است


photo_2017-10-24_00-10-06

بیژن حسینی ، سرمربی تیم جوانان ملوان در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه ملوان در خصوص فصل جدید اظهار داشت : بیشتر از ۱۵۰ نفر در تست شرکت کردند که از بین اینها با توجه به بازیکنانی که از سال گذشته مانده بودند و از بازیکنان نوجوان ملوان به ما اضافه شدن ۲۵ نفر را انتخاب کردیم.

وی در خصوص معیارهایی که برای انتخاب بازیکن داشتند گفت : مسلما که از نظر فنی و بدنی شرایط خوبی داشته باشند البته بیشترین ملاک ما سطح فنی بازیکنان و اخلاقی بود که در ادامه روی مسائل بدنی نیز کار کردیم و با توجه به بدنسازی ۸ هفته ای که در ابتدای فصل ارایه دادیم به باشگاه و مورد تایید قرار گرفت بعد از تمرین بدنسازی ، بازیکنانی که از نظر فنی مورد تایید قرار گرفتند به حد خوبی رسیدن و برای مسابقات آماده هستند. در ضمن یکی از معیارهای اصلیمان جذب بازیکن بومی بوده و اگه دو بازیکن هم سطح بودن بومی و غیربومی، بومی را انتخاب می کردیم.

سرمربی تیم جوانان هدف تیم را در مسابقات امسال صعود به لیگ برتر دانست و اظهار داشت : این تیم در لیگ یک قرار دارد و برای صعود به لیگ برتر که کار بسیارسختی می باشد ولی درکل هدف ما چیزی به غیر از صعود به لیگ برتر نیست.

تیم جوانان ملوان در گروه دوم لیگ دسته اول جوانان کشور با تیم های پدیده ساری ، دخانیات گیلان ، گسترش فولاد تبریز ، دبیری تبریز ، پارسه ساری ، شهر آشوب ساری ، دانش فریدونکنار و صبا قم هم گروه است. این مسابقات از ۶ آبان ماه شروع می شود و تیم ها در ۴ گروه ۹ تیمی با هم به رقابت میپردازند و از هر گروه ۳ تیم به مرحله بعدی صعود می کنند و سپس در ۲ گروه شش تیمی به رقابت می پردازند و ۲ تیم از هر گروه به مرحله نهایی صعود میکنند که در نهایت ۴ تیم مسابقات مجتمع انجام می دهند و دو تیم به لیگ برتر صعود می کنند.

تیم جوانان ملوان در هفته اول در قم به مصاف صبا می روند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی