این پست در ساعت ۱۱:۲۷ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۶/۰۴ ارسال شده است


photo_2017-04-27_14-22-21-600x316

خوزه پرورنا، رئیس فدراسیون جهانی قایقرانی در دیداری که با دکتر احمد دنیامالی عضو ایرانی هیات رئیسه فدراسیون جهانی قایقرانی و نایب رئیس کنفدراسیون کانوئینگ آسیا داشت، کسب مدال ارزشمند برنز عادل مجللی را تبریک گفت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی؛ خوزه پرورنا (رئیس فدراسیون جهانی قایقرانی) در دیدار با دکتر احمد دنیامالی که به عنوان عضو هیات ژوری مسابقات قهرمانی جهان و نماینده ایران در راچیسه جمهوری چک حضور دارد، کسب این مدال را موفقیتی ارزشمند برای قایقرانی ایران و آغاز راهی دشوار در کسب پیروزی های بزرگ دانست.
رئیس فدراسیون جهانی قایقرانی ضمن تقدیر از زحمات مجموعه قایقرانی ایران، کسب مدال ارزشمند برنز توسط عادل مجللی در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان را به ملت و دوست داران قایقرانی در ایران تبریک گفت.
وی ابراز امیدواری کرد ایران با حمایت از پتانسیل و استعداد موجود قایقرانی و استفاده از جوانان پرشور مسیر پیشرفت و توسعه قایقرانی را با سرعت بیشتری ادامه دهد.
عادل مجللی اولین مدال تاریخ قایقرانی ایران را در رده سنی بزرگسالان در مسابقات آبهای آرام قهرمانی جهان در کانوی یکنفره ۲۰۰ متر کسب کرد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی