این پست در ساعت ۷:۳۹ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۰۹/۱۹ ارسال شده است


photo_2017-10-14_19-39-13

همانگونه که بر کسی پوشیده نیست باشگاه ملوان علیرغم تلاشهای تمامی اعضای محترم هیئت مدیره و عوامل باشگاه و همچنین نماینده محترم شهرستان، روزهای سختی را پشت سر میگذارد.
اما مطمئنیم که این وضعیت موقتی است و تلاش برای بهبود وضعیت کارساز خواهد شد.
باشگاه ملوان یکی از فعال ترین باشگاه ها در سطح کشور است که در تمامی رده های سنی در سطح اول فوتبال ایران تیم داری میکند. طبیعتا این وسعت کار منابع مالی بسیاری را می طلبد. ما هر هفته می بایست حداقل در پنج بازی شرکت کنیم که تعدادی از آنها را میهمان و تعدادی را میزبان هستیم و صادقانه بگویم در این برهه حساس فراهم کردن حداقل ها برای تیم هایمان نیز بسیار سخت شده است.
خوشبختانه در همین وضعیت نیز نونهالان نیم فصل لیگ برتر قهرمان شدند. نوجوانانمان در صدر جدول است و جوانان و امید هایمان که نزدیکترین رده ها به تیم بزرگسالان هستند، روز به روز شرایط شان در جدول بهتر شده است. باور کنید این بازیکنان آیندگان ملوان هستند و در آینده از آنها بیشتر و بیشتر خواهید شنید.این یک شعار نیست بلکه آن چیزی است که بدان ایمان دارم.
جا دارد از مربیان پایه و اعضای آکادمی باشگاه تشکر کنم؛ زیرا آنها نیز با مبالغ قراردادی پایین ماه هاست که حقوقشان را دریافت نکرده اند.
می دانیم باید برای ایجاد شرایط مطلوبتر تلاشهای بیشتری کنیم و قطعا این کار را نیز خواهیم کرد. در هر حال به آینده امیدواریم تا به شرایط بهتری در این خصوص برسیم.
در حال حاضر بازیکنان و کادر فنی تیم بزرگسال که ویترین باشگاه مان هستند را از نظر مالی و دریافتی های طول فصل نتوانستیم به حد نصاب برسانیم.استعفای دکتر دنیامالی از یک سو و اتفاقاتی همچون پرداختی بابت پرونده زوران که مربوط به سالهای گذشته بود (فصل ٩٠-٩١) از سویی دیگر، توان مالی باشگاه را تضعیف کرد. خوشبختانه نماینده محترم شهرستان مهندس خسته بند پیگیر مشکلات هستند و همواره تلاش میکنند تا تیم را از بعد مالی به حاشیه ی امنیت برسانند.
بنابراین من از بازیکنان تیم و همچنین اعضای کادر فنی تشکر میکنم که علیرغم کمبودها و کاستی ها همواره در راستای شادی دل هوادارانمان گام بر میدارند. به آنها قول میدهم که تمامی عوامل اجرایی و مدیریتی باشگاه تمام توان و انرژی خود را جهت رفع مشکلات، خصوصاً مشکلات مالی تیم به کار خواهد بست. آنها نیز همانگونه که تاکنون مردانه شرایط را تحمل کرده و به تلاش خود ادامه دهند، صبور باشند زیرا روزهای خوب فرا خواهند رسید. انشالله نتایج مثبت و موفقیت ها تداوم داشته باشد تا هوای فوتبالی شهرمان خوب شده و نهایتا در پایان فصل همگی شاد و خندان از صعود تیم به لیگ برتر صحبت کنیم.
نهایتاً از هوادارانمان تشکر میکنم که هیچگاه قوی سپیدشان را تنها نگذاشته اند. از آنها خواهشمندم همچون همیشه شرایط حساس ملوان را در این وضعیت درک کنند و بدانند حتی در همین شرایط سخت و طاقت فرسا با حمایت و همدلی میتوان کارهای بزرگ انجام داد. من به عنوان عضو کوچکی از خانواده ی بزرگ باشگاه ملوان به آینده این تیم امیدوارم و به نوبه ی خود تمام تلاش خود را جهت رساندن ملوان به جایگاه واقعی اش انجام خواهم داد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی