این پست در ساعت ۶:۳۵ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۹/۰۵ ارسال شده است


بدشانسی پا به پای ملوان در حرکت است
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از شکست برابر آلومینیوم اراک اظهار داشت : بازی بسیار جذابی را شاهد بودیم ، آلومینیوم تیم تاکتیکی یی بود که مشخص است روی آن کار شده است ، ولی به اعتقاده بنده می توانستیم حداقل ۱ امتیاز از این بازی کسب کنیم .
محمد احمدزاده ادامه داد : در نیمه ی اول آلومینیوم تیم برتر زمین بود ولی در نیمه ی دوم توپ و میدان در اختیار ما بود ، آلومینیوم در این نیمه تنها همان دو موقعیت را داشت که از آن به نحو احسن استفاده کرد .
وی خاطرنشان کرد : اگر ضربه ی سر میلاد احمدی در دقایق پایانی به تیرک برخورد نمی کرد ، به حداقل حق مان در این دیدار می رسیدیم ولی به هر حال بدشانسی در چند هفته ی اخیر پا به پای ملوان در حرکت است .
سرمربی تیم فوتبال ملوان در خصوص شرایط تیم ملوان اظهار داشت : همه از جمله مالک و مدیر عامل ، مسوولین محلی و مردم در تلاش و امیدوار هستند که ملوان بتواند شرایط خوبی را به دست آورد که این امید را هم بازیکنان با عملکرد و تلاش شان در تمرین و بازی به مردم داده اند .
وی در پایان افزود : بی جهت به آینده امیدوار نیستیم ، چرا که معتقدم با تلاش همه جانبه این فصل سخت را می توانیم با خوشحالی به پایان برسانیم .

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی