این پست در ساعت ۷:۰۶ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۸/۲۶ ارسال شده است


باید با امید بیشتری به بازی‌های آینده نگاه کنیم
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، محمد احمدزاده بعد از تساوی یک بر یک مقابل مس کرمان در نشست خبری گفت: از هواداران تشکر می‌کنم که یکپارچه تیم ملوان را حمایت کردند. نتیجه این بازی برای هر دو تیم مهم بود. ما شرایط خوبی در جدول نداریم اما مس شرایطش خوب است. حریف به دنبال حداقل امتیاز بود و البته از تاکتیک حمله سریعشان هم برای گرفتن ۳ امتیاز استفاده می‌کردند. یک امتیاز کمکی به ما نکرد.

وی افزود: پیش‌بینی یک بازی سخت را می‌کردیم، ملوان مقابل تیم‌های قدرتمند لیگ یک در این هفته‌ها خوب بازی کرده است. نیمه اول این بازی حریف دوست داشت که بازی روی زمین نباشد و روی هوا در جریان باشد و از اشتباهات ما برای رسیدن به گل استفاده کند. دوست نداشتند در میانه زمین با بازیکنان ما بجنگند سعی می‌کردند با ارسال توپ‌های بلند بر روی مدافعان میانی و کناری ما به دروازه ملوان برسند. وقتی نتوانستیم موقعیت گل ایجاد کنیم سیستم تیم را عوض کردیم، از خط هافبکمان کم کردیم و به خط حمله‌مان اضافه کردیم، این کار ریسک بود چون حریف با ۳ هافبک متمرکز بازی می‌کرد، ما می‌خواستیم با این ریسک به دروازه حریف بیشتر فشار بیاوریم و باید این ریسک را می‌کردیم. بازیکنان همه تلاششان را برای رسیدن به بهترین نتیجه انجام دادند. معتقدم که بازیکنانم تمام تلاششان را کردند، وظیفه دارم که از آنها تشکر کنم که تا آخرین لحظه و تا آخرین ثانیه‌های بازی حریف را تحت فشار قرار دادند اما مس کرمان یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر لیگ است اگر چه این امتیاز به ما کمکی نکرد اما باید با امید بیشتری به بازی‌های آینده نگاه کنیم.

سرمربی ملوان در مورد اینکه چرا تیمش با وجود اینکه مالکیت توپ را در اختیار دارد اما پیروز نمی‌شود، گفت: ابتدا باید شانس موقعیت گل‌مان را بالا ببریم. ما چند نقیصه داشتیم که باید برطرف می‌کردیم. باید به ما حق بدهید که کم کم مشکلاتمان کاهش پیدا کند. مالکیت توپ سبک فوتبال ملوان است، ملوان بدون مالکیت توپ به گل نمی‌رسد. ما هیچوقت به دنبال بازی مستقیم نبودیم، در طول تاریخ ملوان هم این اتفاق بوده است، تماشاگر بازی بدون مالکیت توپ را نمی‌پسندد. ابتدا باید توپ و میدان را در اختیار بگیریم ضمن اینکه توان فیزیکی تیم را هم باید تقویت کنیم. احساس می‌کنم در این شرایط موفق بوده‌ایم. اینکه تیمی مثل ملوان بتواند ۹۰ دقیقه پا به پای تیمی مثل مس که در صدر جدول قرار دارد بدود خوب است البته باید نواقص را برطرف کنیم.

وی افزود: مطمئناً در مراحل بعد آرام آرام با تاکتیک‌های مختلف بازی می‌کنیم. احساس می‌کنم که آرام آرام می‌توانیم به شرایط بهتری برسیم. البته تیم‌های قدرتمند یکی پس از دیگری به مصاف ما می‌آیند، امیدوارم تیمی بیاید که بتوانیم نفس بکشیم اما تیم‌هایی که مقابل ما قرار می‌گیرند همه از جمله تیم‌های بالانشین جدول بودند. اطمینان دارم وقتی جلوتر برویم این تیم‌های قدرتمند را می‌توانیم شکست بدهیم، بازیکنان می‌خواهند که موفق شوند و این جای خوشحالی دارد و من را امیدوار کرده است.

احمدزاده در مورد اینکه شرایط زمین بد بود اظهارداشت: من اگر از زمین بد صحبت کنم شما خودتان می‌گویید به دنبال فرافکنی هستم ، ما در تبریز هم روی زمین چمن مصنوعی تبریز خوب کار کردیم. مقابل بادران هم حریف چیزی برای گفتن نداشت. داشتن زمین خوب لازم است، روز اول اولین حرفی که به مدیرعامل باشگاه گفتم این بود که زمین ورزشگاه تختی انزلی را کرایه کند و در اختیار بگیرد اما یکسری بدهی‌ها وجود دارد و مسائل دیگر که باعث شد که ما حتی یک جلسه هم در این زمین تمرین نکنیم.

احمدزاده تصریح کرد: خودمان باید اول به زمین اهمیت بدهیم، مطمئنم همه دلسوزان تیم به دنبال موفقیت تیم هستند، هیچکس نمی‌خواهد حسرت بُرد به دل تماشاگران باشد. همه باید کمک کنیم این مسائل فقط دست مالک نیست. اگر زمین تختی خوب بود کیفیت بازیکنان ما هم بالاتر می‌رفت. با اطمینان می‌گویم که بازیکنان ما مشتاق بازی در زمین مناسب هستند. از همه دست‌اندرکاران خواهش می‌کنم که زمین ورزشگاه تختی را در اختیار باشگاه ملوان بگذارند. در گذشته یک قطره باران می‌آمد ما از زمین تختی استفاده نمی‌کردیم تا خراب نشود، این زمین خیلی مهم است. اینکه ما پیروز نشدیم شرایط زمین را بهانه نمی‌کنم اما زمین و فوتبال زیبا با هم رابطه دارند.

وی ادامه داد: اگر به این زمین فشار وارد نشود ظرف ۲-۳ هفته شرایط خوبی پیدا می‌کند.

سرمربی ملوان در مورد تعویض‌هایش در نیمه دوم گفت: قرار نیست که ما فقط روی زمین هم بازی کنیم، با آوردن یزدان عباسیان سعی کردیم از فضای پشت مدافعان حریف استفاده کنیم.

وی در مورد تقویت کادر فنی ملوان اظهارداشت: ابتدا باید از تلاش و انرژی پژمان نوری تشکر کنم. سن و سال برای او مهم نیست، خیلی خوب حرکت کرد و تمام موقعیت‌های حریف را می‌گرفت و بازی حریف را تخریب می‌کرد، باید به پژمان تبریک بگویم، ما از یکی از مربیان بومی خواستیم که به تیم بیاید، خودم با او صحبت کردم، اول قبول کرد اما سپس منصرف شد بعد از آن گزینه‌ای نداشتیم، گزینه‌ای که مد نظرمان باشد و بتواند به تیم کمک کند و صادق باشد، در این کار صداقت حرف اول را می‌زند. هم آدم صادق و هم آدم فنی باید باشد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی