این پست در ساعت ۱۰:۳۸ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۱۰/۱۸ ارسال شده است


باید از ملوان توقع منطقی داشت
به گزارش سایت زسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، نادر دست نشان سرمربی ملوان بندرانزلی در خصوص تساوی بدون گل این هفته تیمش مقابل برق جدید شیراز گفت:داور بازی با برق بسیار کم تجربه بود و نتوانست بازی را اداره کند و در حالیکه تیم پزشکی ما در داخل زمین بود، بازی را آغاز کرد !
بازی ها در دور برگشت به مراتب سخت تر و حساس تر است به همین سبب کمیته داوران باید دقت بیشتری برای انتخاب داوران داشته باشد تا حقی از تیم ها ضایع نشود.
چمن ورزشگاه دستغیب بیشتر به موکت شباهت دارد تا چمن مصنوعی و این امر در شان شهر شیراز نیست، همچنین بهتر بود چند ساعت پیش از شروع بازی نسبت به تغییر تور دروازه ها اقدام می کردند چرا که تاخیر ۲۰ دقیقه ای باعث شد بازیکنان هر ۲ تیم بدنشان سرد شود.
دیدار بسیار سنگینی برابر برق داشتیم و مهاجم قد بلند این تیم دفاع ما را آزار داد و بازیکنان ما اگر در ضد حمله ها دقت می کردند می توانستیم به گل برسیم.
دست نشان ادامه داد: چند بازیکن جدید را به خدمت گرفته ایم که با اضافه شدن آنها به تیم شرایط مطلوبی پیدا خواهیم کرد.ما در شرایط سختی پا به این مسابقه گذاشتیم و واقعا یک امتیاز ارزشمند کسب کردیم. برای اولین بازی خودمان در دور برگشت ۴ بازیکن جدا شده داشتیم و چند بازیکن را هم به دلیل مصدومیت از دست دادیم. در مورد پژمان نوری هم که دوره نقاهتش را به تازگی پشت سر گذاشته ریسک نکردیم تا در چمن مصنوعی شیراز دوباره مصدوم نشود.
در ۱۵ دقیقه ابتدای مسابقه خیلی خوب عمل نکردیم و ناهماهنگی‌هایی داشتیم اما دروازه‌بان‌مان عملکرد خوبی را از خود نشان داد. بعداز دقیقه ۲۰ بازیکنان خودشان را پیدا کردند و در نیمه دوم هم بازی خوبی ارائه کردیم و توانستیم موقعیت گل ایجاد کنیم. سه موقعیت خوب گلزنی داشتیم و برق شیراز فقط به دنبال ارسال توپ‌های بلند برای مهاجمان قدبلندش بود که دروازه‌بان و مدافعان ما خوب عمل کردند. بازی روی چمن مصنوعی هم سختی‌های خودش را دارد.

سرمربی ملوان با اشاره به داور مسابقه عنوان کرد: داور اصلی بازی مریض شد و داور چهارم این بازی سنگین را قضاوت کرد او داور جوان و کم تجربه‌ای بود و باعث اخراج بی‌مورد بازیکن ما هم شد. حسین زیاری داور اصلی ما بود که مریض شد دو تیم هم از قضاوت بازی رضایت نداشتند

دست‌نشان درباره بازی با اکسین در هفته آینده گفت: در دور برگشت همه تیم‌ها بسیج می‌شوند تا امتیاز بگیرند. اکسین تیم خوبی است و نفرات خوبی هم جذب کرده است اما متأسفانه باید بگویم با اینکه ما در خانه بازی می‌کنیم اما بازیکنان ملوان در بازی‌های خانگی استرس بیشتری دارند زیرا هواداران و عاشقان ملوان انتظارشان بیش از توان بازیکنان جوان و خوب ما است. این فشار روی بازیکنان تیم در داخل خانه وجود دارد اما تلاش می‌کنیم که نتیجه دلخواه را بگیریم. پیروزی مقابل تیمی مثل اکسین که رقیب ما در جدول محسوب می‌شود باعث می‌شود ما گامی دیگر به مدعی شدن نزدیک شویم.

وی در مورد مشکلات مالی باشگاه نیز گفت: ان‌شاءالله که مسئولان مشکلات را حل کنند بازیکنان تیم بسیار محجوب و پرتلاش هستند باید باشگاه ملوان به بازیکنانی که دارد افتخار کند.

وی ادامه داد: اکثر بازیکنان به دلیل مسائل مالی از جمع ما جدا شدند و علی فاطمی و مهدی رستمی هم به دلیل پارگی رباط صلیبی و مینیسک نتوانستند ما را همراهی کنند. برای همین ساختار اصلی تیم مان را از دست داده بودیم. اما کسب این نتیجه و یک امتیاز در خانه حریف برایمان ارزشمند بود. هرچند ما بازی رفت را یک بر صفر برده بودیم و برتری روانی نسبت به حریف داشتیم.

از طرفی ما در پنجره نقل و انتقالات زمستانی اقدام به جذب عظیم کوک، میلاد احمدی، حافظ یعقوبی و شهاب زندی کردیم اما در ثانیه های آخر برای بازی کردن آنها مردد بودیم. چون سازمان لیگ به دلیل بدهی باشگاه کارت بازی این ۴ بازیکن را صادر نمی کرد که با چک هایی که مسئولان باشگاه در اختیار مسئولان برگزاری مسابقات گذاشتند، در نهایت کارت بازی ۲ نفر صادر شد. در واقع این بازی را با گروکشی برگزار کردیم.

سرمربی ملوان در خصوص مشکلات مالی تیمش گفت: متاسفانه با رفتن آقای دنیامالی شرایط خیلی سخت شده و در تامین منابع مالی با مشکلات زیادی مواجه هستیم. به دلیل همین مشکلات مالی چند بازیکن هم قصد جدایی داشتند که با صحبت هایی داشتیم فعلا آنها را منصرف کرده ایم.

وی ادامه داد: سقف قرارداد در تیم ۱۵۰ میلیون تومان است آن هم برای ۲ نفر و الباقی بچه های ما سرباز هستند و با حداقل ها برای تیم بازی می کنند و با این شرایط نباید توقع صعود به لیگ برتر را داشت.

دست نشان با اشاره به شرایط سخت کار در انزلی گفت: مردم انزلی علی رغم اشراف به مشکلات موجود عدم صعود به لیگ برتر را نمی پذیرند و همین باعث شده همواره حواشی زیادی برای تیم ایجاد شود. ما تلاش خود را می کنیم اما با وجود مشکلات زیاد باید از ملوان توقع منطقی داشت

 

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی