این پست در ساعت ۶:۴۵ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۱۱/۰۶ ارسال شده است


بازیکنان خوبی داریم که مهمترین کار را آنها انجام می‌دهند
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : محمد احمدزاده در خصوص عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و صعود به مرحله نیمه‌نهایی عنوان کرد: قابل پیش‌بینی بود که ایران با این پتانسیل به نیمه‌نهایی صعود کند و خیلی‌ها چنین انتظاری را از تیم داشتند. تیم ملی قبل از جام جهانی پوست اندازی کرد و با شرایطی بسیار خوب وارد مسابقات جام ملت‌های آسیا شد. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد تیم ما می‌تواند به فینال برسد. با درایت و توانایی‌های مربی‌ای مثل کی‌روش، قهرمانی در جام ملت‌ها دور از دسترس نیست.

وی با اشاره به دیدار نیمه‌نهایی برابر ژاپن که روز دوشنبه برگزار می‌شود، تصریح کرد: ژاپن قدرت جام جهانی را ندارد، آنها در این جام تغییرات نسبتا زیادی داشته‌اند و طبیعتا هدف‌های خاص خودشان را برای آینده دنبال می‌کنند. به نظر من عبور از ژاپن سخت نیست و اگر با شکست دادن این تیم به فینال برویم، تقابل با قطر می‌تواند سخت‌ترین بازی برای ما باشد. قطر تیم خوبی است و شانس زیادی برای رفتن به فینال دارد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در رابطه با وضعیت این تیم در لیگ دسته‌ اول گفت: بازیکنان خوبی داریم که مهمترین کار را آنها انجام می‌دهند. همیشه مشکلات و کمبودهای زیادی وجود داشته است ولی تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی