این پست در ساعت ۹:۴۴ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۲/۲۶ ارسال شده است


اعتقاد دارم ملوان امسال تیم بسیار خوبی بود

ملوان بندرانزلی در فصلی که گذشت تاثیر زیادی روی معرفی تیم های صعود کننده داشت، به طوری که آنها در هفته های پایانی موفق شدند فجر و خونه به خونه، رقیبان اصلی نفت و نساجی در راه صعود را شکست دهند. علیرضا حیدری، دروازه بان این تیم معتقد است، اگر مشکلات مالی نبود، ملوان می توانست یکی از تیم های صعود کننده باشد

 

از فصلی که گذشت شروع کنیم.

از فصلی که گذشت خیلی راضی نیستم زیرا اعتقاد دارم ملوان امسال تیم بسیار خوبی بود که به دلیل مشکلاتی که از ابتدای فصل در آن وجود داشت، نتوانست نتایج در خور مردم انزلی را کسب و به لیگ برتر صعود کند.

 

اوایل فصل خیلی بازی نمی کردی ولی رفته رفته با تداوم حضور، رکورد خوبی هم به جا گذاشتی.

خب در ابتدای فصل نظر سرمربی این بود که از گلر دیگری استفاده کند و من هم به عنوان یک بازیکن به وظیفه ام که تمرین کردن بود عمل می کردم و از روزی که مورد اعتماد سرمربی تیم قرار گرفتم، فکر می کنم توانستم جواب اعتمادشان را بدهم. البته باید این را هم متذکر شوم که در آمار و رکوردی که بجا گذاشتیم متعلق به همه تیم است و تمام بازیکنان در آن نقش داشتند، به خصوص خط دفاعی تیم که سد محکمی مقابل رقیبان بودند و همچنین دیگر دروازه بانان که مانند یک دوست به هم کمک می کردیم. واقعا حیف شد که تیم خوب ملوان با این بازیکنان و کادرفنی نتوانست به لیگ برتر صعود کند.

 

برای فصل جدید چه برنامه ای دارید؟

 

تازه فصل تموم شد و باید ببینیم که در ادامه چه اتفاقاتی رخ می دهد. سربازی من به پایان رسیده و انشاله بتوانم بهترین تصمیم را برای آینده فوتبالی ام بگیرم.

 

در فصلی که گذشت بازی چه تیم هایی را مستحق صعود می دانستی؟

 

من فکر می کنم تیم های زیادی مستحق صعود به لیگ برتر بودند. تیم های نساجی، نفت، خونه به خونه، ملوان، بادران و حتی اکسین رقابت خیلی جذابی داشتند.

 

از همه هواداران ملوان که در طول این مدت به بهترین شکل ممکن از من و هم تیمی هایم حمایت کردند، تشکر می کنم و همچنین یک تشکر ویژه ای هم باید از اقای دست نشان داشته باشم که به من اعتماد کردند و امیدوارم جواب اعتماد شان را داده باشم.

 

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی