این پست در ساعت ۲:۵۳ ب.ظ و تاریخ ۹۸/۰۱/۱۷ ارسال شده است


استعدادهای خوبی در انزلی مترصد فرصت هستند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : محمد احمدزاده با اشاره به کسب یک امتیاز ارزشمند مقابل مس کرمان اظهار کرد: در شرایطی نابرابر به مصاف مس کرمان رفتیم، کویرنشیان تیمی گران و پرمهره در لیگ دسته اول بوده و مقابل این تیم تعداد زیادی از بازیکنان اصلی‌مان را در اختیار نداشتیم.

وی با اشاره به حضور یک گلر ۱۶ ساله در ترکیب اصلی ملوان تصریح کرد: به دلیل مشکلات مالی با ۱۸ نفر به کرمان اعزام‌شده و حضور ۱۵ بازیکن در کرمان شرایط سختی برایمان ایجاد کرد، به دلیل عدم حضور دو دفاع مرکزی‌مان در کرمان مجبور به استفاده از حافظ یعقوبی در پست غیرتخصصی دفاع مرکزی شده و عباس عامری به‌عنوان کوپل یعقوبی بازی کرد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با بیان اینکه ملوان در کرمان نمره قبولی گرفته است خاطرنشان کرد: کسب نتیجه تساوی مقابل تیمی که مدعی صعود به لیگ برتر است مطلوب بوده و استفاده از بازیکنان جوان در دیدار مقابل مس کرمان کفه ترازو ، را در نمره قبولی به تیممان سنگین‌تر کرده است، بازی مثمرثمر بازیکنان جوان در دیدار مقابل مس این امید را در دل فوتبال دوستان انزلیچی زنده کرد که ملوان همچنان کارخانه بازیکن‌سازی بوده و استعدادهای خوبی در انزلی مترصد فرصت هستند.

احمدزاده با تأکید بر ادامه روند جوان‌گرایی در تیم فوتبال ملوان انزلی افزود: بازیکنان ملوان در دیدار مقابل مس کرمان بازی غیورمندانه‌ای از خود به نمایش گذاشته و در دیدار مقابل آلومینیوم اراک که تیم سوم جدول است فرصت حضور در زمین به بازیکنان جوان را خواهم داد، روند جوان‌گرایی در تیم ملوان متوقف نشده و تا پایان لیگ ادامه خواهد شد.
تیم فوتبال ملوان انزلی در پایان هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ دسته اول با کسب ۲۹ امتیاز در مکان یازدهم جدول قرار دارد، این تیم در هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ دسته اول جام آزادگان عصر روز چهارشنبه بیست و یکم فروردین ما در ورزشگاه تختی انزلی و با حضور چشمگیر هواداران متعصب خود به مصاف آلومینیوم اراک تیم سوم جدول خواهد رفت.
این دیدار آخرین دیدار خانگی ملوان در فصل جاری خواهد بود و قدر یقین هواداران ملوان در این دیدار برای اعضای کادر فنی و بازیکنان با غیرت خود سنگ تمام خواهند گذاشت.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی