این پست در ساعت ۸:۵۷ ب.ظ و تاریخ ۹۶/۱۰/۲۸ ارسال شده است


اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : تمرین تیم فوتبال ملوان عصر روز پنجشنبه از ساعت ۱۵ زیر نظر نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری شد.
حجت صدقی به دلیل کوفتگی عضلات و حسین کیانی به دلیل مصدومیت در تمرین عصر روز پنجشنبه با لباس شخصی حضور یافتند و پس از گفتگو با کادر پزشکی عازم استخر شدند.
مهدی کربلایی همچون روزهای گذشته به دلیل مصدومیت تنها غایب تمرین عصر روز پنجشنبه تیم فوتبال ملوان بود.
محمد قدیر بحری مدیر آکادمی باشگاه ملوان از جمله میهمانان ویژه تمرین عصر روز پنجشنبه تیم فوتبال ملوان بود که مورد استقبال اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ملوان قرار گرفت ، مدیر آکادمی باشگاه ملوان در پایان تمرین عصر روز پنجشنبه دقایقی با نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان به گفتگو پرداخت.
صادق صادقی که مدتی به دلیل مصدومیت در تمرینات تیم فوتبال ملوان غایب بود از عصر روز پنجشنبه در تمرینات ملوان حضور یافت و به شکل اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز به تمرین پرداخت.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین عصر روز پنجشنبه ابتدا بدنهای خود را زیر نظر احمد احمدی مربی بدنساز تیم فوتبال ملوان گرم کردند که این بخش از تمرین شامل تمرینات سرعتی و عصب و عضله بود.
بخش دوم تمرینات عصر روز پنجشنبه به انجام تمرینات قدرتی به همراه گلزنی اختصاص داشت.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان در بخش سوم تمرینات عصر روز پنجشنبه به دو گروه تقسیم شدند که در این بخش مهاجمین زیر نظر نادر دست نشان تمرینات اختصاصی را در دستور کار داشتند و بقیه بازیکنان نیز تمرینات حفظ توپ به همراه انتقال بازی را به انجام رساندند.
بخش پایانی تمرین عصر روز پنجشنبه نیز به تمرینات اختصاصی توسعه حمله به دروازه اختصاص داشت.
تمرین روز جمعه تیم فوتبال ملوان از ساعت ۱۴ در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری خواهد شد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی