این پست در ساعت ۶:۵۲ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۱۲/۱۹ ارسال شده است


اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : تمرین تیم فوتبال ملوان روز یکشنبه از ساعت ۱۵ زیر نظر محمد احمدزاده سرمربی این تیم در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی زیر نظر محمد احمدزاده پیگیری شد.
محمد حسین پور همچون روزهای گذشته به دلیل مصدومیت با لباس شخصی در تمرین عصر روز یکشنبه حاضر شد.
علی عابدی به دلیل پشت سر گذاشتن دوران نقاهت پس از مصدومیت به شکل اختصاصی زیر نظر کادر پزشکی به تمرین پرداخت.
پدر امیر مهدی جانملکی مدافع متعصب و دوست داشتنی تیم فوتبال ملوان از میهمانان ویژه تمرین عصر روز یکشنبه تیم فوتبال ملوان بود که مورد استقبال اعضای کادر فنی تیم فوتبال ملوان قرار گرفت.
پیش از شروع تمرین علیرضا کاویانی سرپرست پرتلاش تیم فوتبال ملوان در جلسه ای کوتاه دقایقی با محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان به گفتگو پرداخت.
پاداش پیروزی مقابل شهرداری تبریز که روز گذشته توسط جناب آقای فرنوش بلوک باشی به تیم ملوان پرداخت شده بود عصر روز یکشنبه توسط سرپرست تیم به بازیکنان تیم فوتبال ملوان پرداخت شد.
در تمرین روز یکشنبه بازیکنانی که مقابل شهرداری تبریز به میدان رفته بودند تمرینات ریکاوری را در دستور کار داشتند و بقیه بازیکنان در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم فوتبال ملوان ( ب ) رفتند که در پایان این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود تیم بزرگسالان ملوان خاتمه یافت.

گلهای تیم فوتبال بزرگسالان ملوان در این دیدار توسط یزدان عباسیان و عباس عامری جوان خوش تکنیک و آینده دار تیم فوتبال ملوان به ثمر رسید.
تیم فوتبال ملوان در این دیدار تدارکاتی از بازیکنان تیم های پایه ( جوانان و امید ) خود در کنار بازیکنانی که مقابل شهرداری تبریز به میدان نرفته بودند استفاده نمود.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی