این پست در ساعت ۷:۱۷ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۱۰/۳۰ ارسال شده است


اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : تمرین تیم فوتبال ملوان روز یکشنبه در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر محمد احمدزاده پیگیری شد.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان در نوبت صبح در سالن بدنسازی محرمی تمرینات با وزنه را در دستور کار داشتند و تمرین نوبت عصر نیز از ساعت ۱۵ در زمین اختصاصی حسن رود نیروی دریایی پیگیری شد.
محمد احمدزاده پیش از شروع تمرین در جلسه ای کوتاه دقایقی در مورد بازی مقابل قشقایی شیراز با بازیکنان تیم فوتبال ملوان به گفتگو پرداخت.
مهیار نوری مدافع تیم فوتبال ملوان به دلیل بیماری آنفولانزا در تمرین روز یکشنبه تیم فوتبال ملوان غایب بود.
کاپیتان پژمان نوری ، آرمین انبساطی و دانیال ماهینی در تمرین روز یکشنبه به شکل اختصاصی زیر نظر کادر پزشکی به تمرین پرداختند.

بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین عصر روز یکشنبه بعد از گرم کردن بدنهای خود به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه از بازیکنان تمرینات ارسال از جناحین و گروهی دیگر تمرینات حمله به دروازه را در برنامه تمرینی خود مرور کردند.
بخش دوم تمرینات عصر روز یکشنبه به تمرینات حفظ توپ و انتقال بازی اختصاص داشت.
بخش پایانی تمرین عصر روز یکشنبه نیز به بازی فوتبال در قالب برنامه های تاکتیکی اختصاص داشت.
محمد احمدزاده در تمرین عصر روز یکشنبه با وسواس بسیار زیاد بر عملکرد بازیکنان ملوان نظارت داشت و بارها نکات تاکتیکی مورد نظر را به بازیکنان تیم فوتبال ملوان تذکر داد.

دروازه بانهای تیم فوتبال ملوان همچون روزهای گذشته تمرینات اختصاصی و متنوع را زیر نظر محمد حبیبی و علی حسنی صفت پشت سر گذاشتند.
تعدادی از هواداران متعصب و دوست داشتنی تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز یکشنبه حضور داشتند.
تمرین تیم فوتبال ملوان روز دوشنبه از ساعت ۱۵ در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری خواهد شد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی