این پست در ساعت ۹:۲۴ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۱۰/۱۶ ارسال شده است


اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : تمرین تیم فوتبال ملوان روز یکشنبه از ساعت ۱۵ در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی زیر نظر محمد احمدزاده پیگیری شد.

پیش از شروع تمرین محمد احمدزاده در جلسه ای کوتاه دقایقی با بازیکنان تیم فوتبال ملوان به گفتگو پرداخت.
تمرین روز یکشنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به تمرینات تاکتیکی و بازی فوتبال اختصاص داشت.
دروازه بانهای تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز یکشنبه تمرینات ویژه ای را زیر نظر محمد حبیبی و علی حسنی صفت پشت سر گذاشتند.
سعید سالارزاده تنها غایب تمرین عصر روز یکشنبه تیم فوتبال ملوان بود.
آرمین انبساطی بازیکن جوان و خوش تکنیک تیم فوتبال ملوان که دوران نقاهت پس از مصدومیت خود را پشت سر می گذارد از روز یکشنبه تمرینات سبک خود را زیر نظر کادر پزشکی آغاز نمود
شایان ذکر است آرمین انبساطی از محصولات آکادمی باشگاه ملوان و یکی از بازیکنان آینده دار این باشگاه می باشد که در ابتدای فصل دچار مصدومیت شد.
یک گروه از خبرنگاران شبکه ورزش در تمرین عصر روز یکشنبه تیم فوتبال ملوان حضور یافتند و به تهیه گزارش از تمرینات تیم فوتبال ملوان پرداختند.
مهندس ابراهیم غلامی از هواداران قدیمی و دوست داشتنی تیم فوتبال ملوان که خدمات ارزنده ای برای باشگاه ملوان به انجام رسانده است از جمله میهمانان ویژه تمرین عصر روز یکشنبه تیم فوتبال ملوان بود که مورد استقبال گرم و صمیمانه اعضای کادر فنی و بازیکنان ملوان قرار گرفت.
تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی روز دوشنبه از ساعت ۱۵ در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری خواهد شد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی