این پست در ساعت ۸:۳۴ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۱۰/۱۳ ارسال شده است


اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : تیم فوتبال ملوان عصر روز پنجشنبه در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم جوانان ملوان بندرانزلی رفت که در پایان با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید.
گلهای تیم فوتبال ملوان در این دیدار توسط محمد حسین پور – علیرضا دغاغله و پوریا غلامی به ثمر رسید.
هر دو تیم در نیمه اول صاحب یک ضربه پنالتی شدند که ضربه نیما اسدنیا بازیکن تیم فوتبال جوانان ملوان توسط حمید عرفانی و ضربه یزدان عباسیان مهاجم بزرگسالان ملوان توسط مبین عشایر گرفته شد.
داوری این دیدار بر عهده آقایان : علی خداشناس ، امین فرخی و فرهاد دهقان بود.
پژمان نوری و سید جلال رافخایی به دلیل مصدومیت و خشایار زیرجد به دلیل سرماخوردگی در این دیدار تدارکاتی به میدان نرفتند.
تیم فوتبال جوانان ملوان در ادامه روند صعودی خود در لیگ برتر جوانان کشور در این دیدار نیز یک فوتبال خوب و تاکتیکی را به نمایش گذاشت .
در پایان این بازی محمد احمدزاده به اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم خوب و آینده دار جوانان ملوان بندرانزلی به دلیل کسب نتایج درخشان در رقابتهای لیگ برتر جوانان کشور تبریک و خسته نباشید گفت .
اسمائیل دانشور سرمربی موفق تیم فوتبال جوانان ملوان در پایان این دیدار گفت : بازی خیلی خوب بود و بازیکنان جوان تیم من از انگیزه بسیار بالایی در این بازی برخوردار بودند و هر آنچه در توان داشتند در این بازی به نمایش گذاشتند ، این بازی تدارکاتی برای ما خیلی خوب بود زیرا پس از وقفه ای که به دلیل امتحانات بچه ها در لیگ برتر به وجود آمد ما به یک بازی تدارکاتی خیلی خوب نیاز داشتیم تا بچه ها از فرم ایده آل خود خارج نشوند.
سرمربی تیم فوتبال جوانان ملوان در پایان گفت : خیلی خوشحالم که کادر فنی تیم بزرگسالان ملوان نگاه ویژهای به تیمهای پایه دارند و این امر باعث انگیزه بسیار خوبی در تیمهای پایه شده است .
در پایان این دیدار دوستانه اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال بزرگسالان و جوانان ملوان یگانه زاد روز تولد وحید حیدریه را به وی تبریک گفتند.

 

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی