این پست در ساعت ۴:۰۸ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۹/۲۲ ارسال شده است


اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : تمرین تیم فوتبال ملوان روز پنجشنبه از ساعت ۱۲ در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی زیر نظر محمد احمدزاده پیگیری شد.

پیش از شروع تمرین محمد احمدزاده در جلسه ای کوتاه دقایقی با بازیکنان تیم فوتبال ملوان به گفتگو پرداخت.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین روز پنجشنبه بعد از گرم کردن بدنهای خود تمرینات حفظ توپ ، پاسکاریهای کوتاه و بلند و استارتهای سرعتی را در دستور کار داشتند.
بخش دوم تمرین روز پنجشنبه به انجام تمرینات تاکتیکی اختصاص داشت.

پژمان نوری و سید جلال رافخایی در تمرین روز پنجشنبه به شکل اختصاصی زیر نظر مهدی خانی مربی بدنساز ملوان به تمرین پرداختند.
علی آستانی و حسام یعقوبی با نظر محمد احمدزاده به دلیل تنبیه انضباطی اجازه حضور در تمرینات گروهی را نیافتند.
در پی حضور بازیکنان مستعد از تیمهای پایه در تمرینات تیم بزرگسالان ملوان با نظر کادر فنی سجاد قاصدی مدافع وسط تیم فوتبال ملوان ( ب ) – و مجتبی گلرخ از تیم فوتبال امید ملوان در تمرین روز پنجشنبه حضور یافتند و در کنار بازیکنان بزرگسال زیر نظر محمد احمدزاده به تمرین پرداختند ، شایان ذکر است محمد احمدزاده توجه ویژه ای به استفاده از بازیکنان تیمهای پایه دارد و ضمن حضور در تمرینات و بازیهای تیمهای پایه ، تاکنون ۹ بازیکن از تیمهای پایه به تمرینات تیم بزرگسالان ملوان دعوت شده اند.
تعدادی از هواداران متعصب و دوست داشتنی تیم فوتبال ملوان در تمرین روز پنجشنبه حضور داشتند و از نزدیک نظاره گر تمرین روز پنجشنبه بودند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی