این پست در ساعت ۷:۵۰ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۸/۱۱ ارسال شده است


اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : تمرین تیم فوتبال ملوان روز جمعه از ساعت ۱۵ در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی زیر نظر محمد احمدزاده با حضور هواداران متعصب این تیم پیگیری شد.
پیش از شروع تمرین محمد احمدزاده در جلسه ای کوتاه دقایقی با بازیکنان تیم فوتبال ملوان به گفتگو پرداخت و سپس از طرف اعضای کادر فنی و بازیکنان ملوان سالروز تولد علیرضا دغاغله را به وی تبریک گفت.

سید جلال رافخایی ، مهیار زحمتکش و صائب محبی در تمرین عصر روز جمعه زیر نظر کادر پزشکی تمرینات اختصاصی را در برنامه تمرینی داشتند.

مهیار نوری مدافع تیم فوتبال ملوان که به دلیل گرفتگی عضله دچار مصدومیت شده است در تمرین عصر روز جمعه با لباس شخصی نظاره گر تمرین سایر همبازیان خود بود.
یک بازیکن تستی به نام سامان شریفی در تمرین عصر روز جمعه تیم فوتبال ملوان حضور یافت و به همراه سایر بازیکنان تیم فوتبال ملوان به تمرین پرداخت.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین روز جمعه پس از گرم کردن بدنهای خود تمرینات حفظ توپ را در برنامه تمرینی خود داشتند.
در بخش دوم تمرین عصر روز جمعه بازیکنان تیم فوتبال ملوان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه از بازیکنان تمرینات اختصاصی سانتر از جناحین و ضربه به دروازه و گروهی دیگر بازی فوتبال در چهار – پنجم از ، زمین با چهار دروازه در قالب برنامه های تاکتیکی را در دستور کار داشتند.
بخش پایانی تمرین عصر روز چهارشنبه نیز به تمرینات اختصاصی حمله به دروازه اختصاص داشت.
تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی روز شنبه از ساعت ۱۵ در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری خواهد شد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی