این پست در ساعت ۷:۴۸ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۸/۰۷ ارسال شده است


اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : تمرین تیم فوتبال ملوان روز دوشنبه از ساعت ۱۵ در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی زیر نظر محمد احمدزاده با حضور هواداران متعصب و دوست داشتنی این تیم پیگیری شد.
پیش از شروع تمرین محمد احمدزاده در جلسه ای کوتاه دقایقی با بازیکنان تیم فوتبال ملوان به گفتگو پرداخت.
مرتضی فلاحتی و حامد قویدل ، بازیکنان اسبق تیم فوتبال ملوان از جمله میهمانان تمرین عصر روز دوشنبه تیم فوتبال ملوان بودند که مورد استقبال اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ملوان قرار گرفتند.
امین جهان عالیان در تمرین عصر روز دوشنبه با لباس شخصی حضور یافت و پس از گفتگو با اعضای کادر فنی و پزشکی عازم فیزیوتراپی شد.
حسن پور حمیدی در تمرین روز دوشنبه به شکل اختصاصی زیر نظر کادر پزشکی به تمرین پرداخت.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین روز دوشنبه بعد از گرم کردن بدنهای خود به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه از بازیکنان که مقابل تیم فوتبال شهرداری تبریز به میدان رفته بودند تمرینات سبک را در دستور کار داشتند و بقیه بازیکنان تمرینات حفظ و انتقال بازی و همچنین تمرینات اختصاصی حمله و شوت به دروازه را در برنامه تمرینی خود مرور کردند.
تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی روز سه شنبه تعطیل و ، روز چهارشنبه از ساعت ۱۵ در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری خواهد شد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی