این پست در ساعت ۱۰:۳۹ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۴/۱۶ ارسال شده است


اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی تمرین تیم فوتبال ملوان عصر روز شنبه پس از یک روز استراحت از ساعت ۱۸/۳۰ دقیقه زیر نظر فرهاد پورغلامی سرمربی این تیم در زمین اختصاصی حسن رود نیروی دریایی با حضور هواداران خونگرم و دوست داشتنی این تیم پیگیری شد.
علی فاطمی ، حمید خدابنده لو و شهاب زندی در تمرین عصر روز شنبه به شکل اختصاصی زیر نظر کادر پزشکی و مربی بدنساز به تمرین پرداختند.
حافظ یعقوبی مدافع جوان و دوست داشتنی تیم فوتبال ملوان به دلیل مصدومیت تنها غایب تمرین عصر روز شنبه تیم فوتبال ملوان بود.
فرهاد پورغلامی سرمربی تیم فوتبال ملوان در تمرین روز شنبه پا به پای سایر بازیکنان تمرین کرد.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر روز شنبه پس از گرم کردن بدنهای خود تمرینات تاکتیکی در بخش دفاعی را در دستور کار داشتند .
در بخش پایانی تمرین عصر روز شنبه تیم فوتبال ملوان بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه زیر نظر فرهاد پورغلامی و مهدی حسنی مقدم بازی فوتبال را در دستور کار داشتند و گروه دیگر زیر نظر کوروش برمک تمرینات ضربات ایستگاهی را در برنامه تمرینی خود مرور کردند.
تمرین تیم فوتبال ملوان روز یکشنبه در دو نوبت صبح و عصر پیگیری خواهد شد که در تمرین نوبت صبح بازیکنان تیم فوتبال ملوان از ساعت ۱۰ صبح در سالن اختصاصی محرمی تمرینات با وزنه را در دستور کار خواهند داشت و تمرین نوبت عصر تیم فوتبال ملوان نیز از ساعت ۱۸/۳۰ دقیقه در زمین اختصاصی مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری خواهد شد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی