این پست در ساعت ۱۱:۲۱ ب.ظ و تاریخ ۹۷/۰۴/۰۴ ارسال شده است


اخبار کوتاه از ملوان
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : تمرین تیم فوتبال ملوان روز دوشنبه در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر فرهاد پورغلامی پیگیری شد .
بازیکنان تیم فوتبال ملوان در نوبت صبح تمرینات با وزنه را در دستور کار داشتند و تمرین نوبت عصر نیز از ساعت ۱۸/۳۰ دقیقه در زمین اختصاصی بنادر و دریانوردی پیگیری شد.
بابک مرادی تنها بازیکن مصدوم تیم فوتبال ملوان بود که در تمرین روز دوشنبه به همراه سایر بازیکنان تیم فوتبال ملوان تمرین نکرد.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان در تمرین عصر ، روز دوشنبه ابتدا بدنهای خود را زیر نظر یاسر جلالی مربی بدنساز تیم فوتبال ملوان گرم کردند که این بخش از تمرین شامل تمرینات گرم کردن با توپ بود.
بخش دوم تمرین عصر روز دوشنبه به انجام تمرینات تاکتیکی برای مدافعین اختصاص داشت.
بخش سوم تمرین عصر روز دوشنبه به بازی فوتبال – در – دو – سوم از زمین در قالب برنامه های تاکتیکی اختصاص داشت.
در بخش پایانی تمرین عصر روز دوشنبه بازیکنان تیم فوتبال ملوان به دو قسمت تقسیم شدند و یک گروه زیرنظر مهدی حسنی مقدم تمرینات اختصاصی برای مدافعین را در دستور کار داشتند و گروهی دیگر نیز ، زیر نظر فرهاد پورغلامی تمرینات اختصاصی برای مهاجمین را در برنامه تمرینی داشتند.
مبین عشایر دروازه بان جوان و ملی پوش تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین عصر روز دوشنبه درخشش فوق العاده ای داشت و بار ها با عکس العمل های زیبا تحسین حاضرین را برانگیخت.
تمرین روز سه شنبه تیم فوتبال ملوان از ساعت ۱۸ در زمین اختصاصی بنادر و دریا نوردی پیگیری خواهد شد.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی