این پست در ساعت ۱۱:۵۸ ق.ظ و تاریخ ۹۷/۰۱/۱۰ ارسال شده است


آخرین نفری هستم که از صعود ملوان ناامید می‌شوم

به گزارش” سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی : نادر دست نشان پس از پیروزی مقابل فجر سپاسی گفت : در بازی مقابل تیم فجر شهید سپاسی شیراز بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه در نیمه نخست توانستیم بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم تصریح کرد: در نیمه نخست بازی، تیم ملوان بندرانزلی مالکیت توپ را در اختیار داشت.

دست‌نشان با اشاره به اینکه در نیمه دوم تیم فجر شهید سپاسی شیراز توانست خط میانی ملوان را از جریان بازی خارج کند بیان داشت: تیم فجر شهید سپاسی شیراز قصد استفاده از اشتباهات خط دفاعی ملوان بندرانزلی را داشت.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی توانستندبا استفاده از غفلت مدافعان ملوان به گل برسند افزود: بعد از خوردن گل از تیم فجر سپاسی، بازیکنان ملوان توانستند با بازی منطقی برنده از زمین بازی خارج شوند.

دست‌نشان با اشاره به اینکه تیم ملوان بندرانزلی با توجه به بازی‌های آینده شانس حضور در لیگ برتر را دارد عنوان داشت: من آخرین نفری هستم که از صعود ملوان به لیگ برتر ناامید می‌شوم.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه چهار تا از بازیکنان ملوان بندرانزلی برای شرکت در تمرینات با مشکلات مالی مواجه هستند اظهار داشت: تیم ملوان بندرانزلی متعلق به استان گیلان است و تمام مسولان باید به این تیم کمک کنند.

اشتراک گذاری© طراحی و پشتیبانی توسط شرکت موج رایانه منطقه آزاد انزلی